“Shkarkoni Shkëlzen Selimin!” Protestë e shoqërisë civile para “vettingut”
20/06/2018 11:54

Për shoqërinë civile, vetting-u i gjyqtarëve dhe prokurorëve është i vonuar, ndonëse vetëm sot KPK-ja ka zhvilluar dy seanca të njëpasnjëshme, atë për prokurorin e Apelit të Tiranës, Gentian Trenova dhe gjyqtarin e Gjykatës së Apelit Tiranë, Ilir Toska.

Top News – Bushati replikon Ballukun ‘Fusni shifra kot për t’ju hedhur hi syve të qytetarëve’
28/10 20:22
Top News – Balluku përplaset keq me deputetin e PD gjatë seancës parlamentare
28/10 20:20
Top News – Balluku ‘mbërthen’ opozitën me argumente dhe shifra, zbërthen gjithça në Parlament
28/10 20:20
Top News – Balluku i tregon vendin PD ‘Mund ta kishit bërë edhe ju para 8 vitesh, por..’
28/10 20:04
Top Channel/ Vdekja e rusëve do rindërtohet, për të zbuluar se çfarë i vrau katër turistët në Qerret
28/10 19:52
Top Channel/ Dorëzohen banesat për të pastrehët, u ndërtuan falë nismës së gazetarit, Marin Mema
28/10 19:47
Top Channel/Fëmijët po kequshqehen/Qeveria e ndalon,por prindërit ju blejnë ushqime të pashëndetshme
28/10 19:46
Top Channel/ Në Krujë epidemi hidrike/ ISHP: Në ujë hyri bakteri enterokok, për shkak të shiut
28/10 19:40
Top News – Fier, 80 vendstrehimet e vrasësve/ Qyteti prej të shtunës i blinduar nga policia
28/10 19:38
Top News- Rindërtimi pas tërmetit/Marin Mema krah shoqatës “Sali Çekaj” vijon dorëzimet e shtëpive
28/10 19:24
Top Channel/ Aksident në aksin Lezhë-Balldre/ Makina përplaset me motoçikletën në fshatin Balldre
28/10 19:15
Top News- Dëshmia e shqiptarit befason policin/Ja kush ma futi heroinën në makinë
28/10 19:10
Top Channel/ Mediu: Si do e përballojë huanë OSHEE në këtë situatë?
28/10 18:58
Top Channel/ Bushati ironizon Ramën: I gjithëpushtetshmi detyron ministren të lutet për shi
28/10 18:57
Top Channel/Bushati në Kuvend:Kjo kredi s’do ishte barrë për qytetarin nëse do menaxhohej siç duhet
28/10 18:54
Top Channel/ Balluku debaton me Bardhin: Si ka mundësi që 235 mln euro janë…
28/10 18:53
Top News – Padi për ata që tjetërsuan votën/ Celibashi nga Korça, komisionerët në ankth
28/10 18:34
Top News – Oficeri malazez që u vra nga bandat/ Hetimi nga Shqipëria zbulon detajin shokues
28/10 18:33
Top News- Kur mbërrin në vendet e vafra/Ilaçi që bën mrekulli kundër Covid-19
28/10 18:33
Top Channel/ Bardhi akuzon Gjiknurin për udhëtime me mafiozë e llogari të fshehta në Maltë
28/10 18:28