Sërish tensione te “Unaza e Re”, video e shoqërimit të një prej banorëve
10/10/2019 09:22

Në zonën e “Unazës së Re” në Tiranë janë rritur sërish tensione pasi raportohet se janë shoqëruar disa persona.

Top News – I përgjigjet Opozitës/ Rama flet dhe për fondin e garancisë
09/04 23:31
Kritika për mësimin online/ Ish deputeti i PD: Mësimet nga ekrani, jo vetëm në TVSH
09/04 22:11
Top News – Surpriza për ditelindje/ Përlotet moderatorja Bieta Sulo
09/04 21:42
Njeriu i peshqve/ 67 vjeçari nga Tirana me profesionin e rrallë
09/04 20:29
Fëmijët dhe koronavirusi/ Të mbyllur në shtëpi luajnë me shokët e tyre përmes telefonit
09/04 20:27
Ndihma e futbollistëve/ Lojtarët e Teutës në familjen Murrizi, historia nënës me dy fëmijë
09/04 20:25
Fasonët: Na ndihmoni me sigurimet/ Durrës, disa kompani janë në punë, por kërkojnë mbështetje
09/04 20:24
Shpresë për të sëmurët në Covid2/ Drejtuesja e spitalit: Një person u shërua, i dyti kaloi rrezikun
09/04 20:19
Top News – Ndërron jetë 72 vjeçarja/ 23 viktima në Shqipëri
09/04 18:58
Top News – Emigrantet shqiptarë/ Greqi, pa gjobë nëse shkel afatin
09/04 18:02
Prekëse/ Fëmijët kanë një mesazh për të gjithë ne
09/04 17:23
Si shtyhet qëndrimi në Greqi/ Nis sot procedura pranë policisë
09/04 16:03
9 raste të reja me Covid19/ 409 të prekur, 11 të shëruar në 24 orët e fundit
09/04 16:00
10 vjet burg kush thyen karantinën/ Bëhen gati ndryshime të Kodit Penal dhe Rrugor
09/04 15:50
Kosovë, 224 të infektuar/ Tre persona në gjendje kritike, 39 të shtruar në spital
09/04 15:37
“Audiobooks” në gjuhën shqipe/ Platforma me 100 tituj dhe 20 mijë përdorues
09/04 15:35
Dezinfektohet “Pazari i Ri”/ Rregulla të reja për hyrjen në tregun në qendër të Tiranës
09/04 15:29
Taksistët, 5 javë pa punë/ Të punësuarit në transport janë pa të ardhura
09/04 15:25
Nisin eksportet bujqësore/ Kamionët e parë me perimet e Lushnjes nisen drejt Kosovës
09/04 15:22
Kreativitet në kohë karantine/ Shqiptari në Gjermani bën picën në formë shqiponje
09/04 15:00