Saranda qytet i turistëve/E preferojnë për çmime më të lira se sa në Korfuz
23/08/2019 15:22

Saranda po njeh kulmin e sezonit turistik këto ditë te fundit te gushtit. Turistët flasin për kosto normale të shërbimeve në qytet, e ndërsa për vendasit nuk është e njëjta, sipas tyre Saranda ka kosto shumë të larta jetese, shërbimet ofrohen me çmime turistike.

Top News – Armë dhe kokainë/ Operacioni ‘Fresku’, një i arrestuar
28/05 09:56
Tiranë/ Armë dhe drogë me vete, pranga 45-vjeçarit
28/05 09:47
ONM: Vendimet e Apelit janë marë në kolegjialitet dhe s’kanë qenë të varur nga 1 anëtar
28/05 02:18
Top News – Java e fundit me kufizime/ Rama: Të hënën hiqen zonat e kuqe
27/05 22:37
Top News – Mbetjet inerte në vend/ Hidhen përgjatë rrugëve nacionale
27/05 22:16
Top News – Vettingu, reagon OMN/ Pas shkarkimit të Luan Dacit
27/05 21:53
Rama bën daljen e fundit për koronavirusin: Do të hapen të gjitha, përveç këtyre aktiviteteve
27/05 21:44
Rrëzohet ligji i sigurimsave/ Mazhoranca kundër projektit të paraqitur nga Myslym Murrizi
27/05 20:24
Reforma zgjedhore/ Basha konsultohet me ekspertët e PD, takon ambasadorin e Gjermanisë
27/05 20:24
Dy amerikanët e Shkodrës/ Prej tre vitesh në qytet: duam që të jetojmë në Shqipëri
27/05 19:48
Ulqini hap plazhet/ Operatorët turistikë kërkojnë hapjen e kufirit me Kosovën
27/05 19:46
Drini nuk është më i pastër/ Lezhë, dalin mbetjet e hedhura në shtratin e lumit
27/05 19:46
Investimet e ujësjellësit/ Zgjidhje për Durrësin, por banorët e një pallati mbeten pa ujë
27/05 19:44
Kodrat e inerteve/ Pirgjet në autostradat e Lushnjes që nuk i heq askush
27/05 19:42
Inertet pushtojnë çdo cep/ Shkelet ligji i vitit 2015 “Për Menaxhimin e Mbetjeve Inerte”
27/05 19:37
Aksidentet e ambulancave/ Në ditët e izolimit u shkelën rregullat & u përfshinë në ngjarje të rënda
27/05 19:35
“Mos bëni zgjedhje në verë”/ Operatorët turistikë në Vlorë: Fushatat trembin turistët
27/05 19:20
Në kopsht me pak persona/ Rregullat e reja për të miturit nga data 1 qershor
27/05 19:16
Fëmijët të prirur te embëlsirat/ Studimi në në 45 shtete, të miturit shqiptarët në krye
27/05 19:15
Top News – Kadastra e vreshtave/ Qeveria po harton ligjin e ri
27/05 18:38