Samsung zbulon celularin që paloset
08/11/2018 11:22

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re.

Itali, dhjetëra emigrantë shqiptarë garojnë në zgjedhjet e majit
22/04 19:29
290 viktima nga sulmi i koordinuar në Kisha e hotele në Sri Lanka
22/04 16:05
Fjalëkalimet e cënueshme, miliona persona përdorin 123456
22/04 16:01
Premtimi që Presidenti i ri iu bëri ukrainasve: Nuk do t’ju zhgënjej kurrë
22/04 15:57
Në Venezuelën e varferuar digjen djajtë, mes tyre edhe Trump
22/04 15:51
Mrekullia në “Notre Dame”, 180 mijë bletë i shpëtojnë zjarrit
22/04 15:50
Dita e Tokës, fushatë për mbrojtjen e mjedisit
22/04 15:44
Gjuetia pa leje, në Madagaskar rrezikohen speciet e rralla
22/04 15:38
Vietnam/ 130 pjesëmarrës në garën e balonave
21/04 21:56
Zgjedhjet europiane/ Salvini “bashkon forcat” me Le Pen
21/04 21:10
Zgjedhjet në Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh
21/04 20:11
Pashkët/ Tradita e veçantë e gjermanëve
21/04 19:12
Mesha e Pashkës në Vatikan, pagëzohen dhe kungohen edhe shqiptarë
21/04 17:51
Rëndohet bilanci tragjik në Sri Lanka, mbi 200 të vdekur dhe qindra të plagosur
21/04 14:15
Papa: Denonconi politikanët! Mesha e Pashkës në Vatikan, pagëzohen dhe kungohen edhe shqiptarë
21/04 14:13
Festival marijuane në Tajlandë, pjesëmarrës: Prindërit s’e kuptojnë!
20/04 18:54
Nga studioja televizive në stadium. Debati, para balotazhit në Ukrainë
20/04 18:53
U torturuan deri në skamje, fëmijët gjithsesi falin prindërit e dënuar
20/04 18:51
Irlandë, arrestohen dy adoleshentë për vrasjen e gazetares
20/04 18:48
De Niro: Trump, aspirant për gangster
20/04 18:47