Rrogat e majme të deputetëve
03/01/2012 10:45

Italia është një prej vendeve me borxhin më të madh publik në Evropë dhe që prej muajsh trondit bursat evropiane me pasigurinë e saj, por kjo nuk i pengon deputetët italianë që të jenë më të paguarit në Evropë.

Situatë kaotike me kontabilistët/ Hetimi i bordit mbikqyrës: Nga 3000, vetëm 600 në përputhje me ligjin
13/10 20:21
Protesta te Unaza e Re, trafik i rënduar në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës
13/10 18:21
13 tetori me dekret, s’ka zgjedhje/ Presidenti Meta shfaqet buzë detit me top
13/10 15:25
Në lagjen e vjetër historike/ Vlorë, përfundon rikonstruksioni i godinave
13/10 15:24
Arrest me burg shefit të burgut / Masa e sigurisë u dha në spital, ku Bledar Toçi ndodhet pas plagosjes
13/10 15:23
Tenton të hyjë me forcë te Krimet e Rënda, shoqërohet në polici
13/10 12:22
Tenton të hyjë me forcë te Krimet e Rënda, shoqërohet në polici
13/10 10:38
3,2,1…. Filloi! Momenti i nisjes së Maratonës
13/10 10:20
Nuk pengohet qarkullimi/ Protesta për unazën e re zhvillohet anës rrugës
12/10 22:09
Ti Raporton/ Plazh në mes të tetorit në Golem
12/10 20:47
Ti Raporton/ Makina përfshihet nga flakët në autostradën Lushnjë-Fier
12/10 20:17
Makinat jashtë standardit/ Makinat dhe mjetet e transportit publik ndotin me gazrat që çlirojnë
12/10 19:49
Gjanica, lumi më i ndotur/ Ndryshimet në kodin penal, për ndotjen deri në 3 vite burg
12/10 19:45
“Kokainë dhe alkool para krimit”/ Dosja e prokurorisë për ngjarjen e Kavajës dhe kërkesat për arrest me burg
12/10 19:33
Nxënësit e shkollave 9-vjeçare vrapojnë në garën “Fun Run”, nesër Maratona e Tiranës
12/10 16:05
Policë burgjesh të pakorruptuar, Top Channel zbardh projektligjin për strukturën e posaçme që do të ruajë ’41 Bis’
12/10 16:00
“Shuplaka” për aftësinë e kufizuar/ OKB 25 rekomandime Shqipërisë, të rishikojë legjislacionin
12/10 15:59
Maratona e Tiranës, sot dhe nesër lini makinën në shtëpi!
12/10 15:57
Beteja 3 mujore e të riut me Hepatit C, rifiton rimbursimin
12/10 15:55
Teknologjia 5G, AKEP bën monitorimin e frekuencave, vitin e ardhshëm prova e parë
12/10 12:38