Rikthehen reshjet dhe ulen temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot
04/02/2020 08:47

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku pasdite vranësirat do të shtohen duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do te jenë në formën e dëborës.

Hakerat shfrytëzojnë frikën! Vjedhin të dhënat tuaja duke përdorur koronavirusin
25/02 16:25
Në ankth nga koronavirusi/ Psikiatrit: Paniku, më i dëmshëm edhe se vetë virusi
25/02 16:15
Në shkollë me maska/ Elbasan, frikë në klasë nga koronavirusi
25/02 16:06
Lajme WEB – Ora 16:00 – 25 Shkurt 2020
25/02 16:01
Edicioni Informativ, 25 Shkurt 2020, Ora 15:00
25/02 15:49
Video ekskluzive/ Edi Rama mbërrin në Moskë
25/02 15:43
Më shumë masa në port/ Pas deklaratave të pasagjerëve se nuk iu matej temperatura
25/02 15:41
Kontroll udhëtarëve nga Italia/ Në aeroport, çdo pasagjer verifikohet për temperaturë
25/02 15:35
Covid19, asnjë i prekur në Shqipëri/ Maskat nuk janë të nevojshme
25/02 15:17
Turizëm në fshat/ Banorët e Dhoksatit: Të ndjekim stilin italian
25/02 14:43
Elbasan, frikë në klasë nga koronavirusi
25/02 14:41
Kontrolle të shtuara pas deklaratave të pasagjerëve se nuk iu matej temperatura
25/02 14:39
Mbishkrimi mbi gur, zbardhet misteri 230-vjeçar
25/02 14:36
Asnjë i prekur në Shqipëri/ Maskat nuk janë të nevojshme, lani duart, mos rrini në zona të mbyllura
25/02 14:33
Bie shitja e purove/ Konfliktet sociale në Azi-Paqësor ulin kërkesën
25/02 13:05
Bota në prag pandemie/ 2663 të vdekur, mbi 80 mijë të infektuar në Kinë dhe botë
25/02 13:03
Lajme WEB – Ora 13:00 – 25 Shkurt 2020
25/02 13:00
Pensionisti kujdeset për lulishten/ Elbasan, 76 vjeçari e mirëmban si ta kishte kopshtin e vet
25/02 12:58
Edicioni Informativ, 25 Shkurt 2020, Ora 12:00
25/02 12:53
Greva në Ballsh/ Përkeqësohet gjendja e naftëtarëve, një prej tyre dërgohen me urgjencë në spital
25/02 12:26