Reshjet dëborës, vështirësi në Qarkun e Korçës
10/02/2018 20:03

Bora ka mbuluar pjesën më të madhe të Qarkut të Korçës. Zonat malore, por edhe fshatrat turistikë të Dardhës dhe Voskopojës kanë regjistruar intensitet të lartë të reshjeve duke sjellë edhe probleme në lëvizjen e automjeteve.

Nuk ka kërkim shkencor; Studimi për Universitetet: Shqipëria e fundit në rajon
20/05 20:55
Poçari i fundit i Elbasanit
20/05 20:51
Rehova, fshati që hap dyert për turistët dhe kërkon zhvillimin
20/05 20:48
Hojet e bletëve në Lezhë; Në panair produkte nga Shqipëria, Kosova e Presheva
20/05 20:45
Kemi makinat më të vjetra në rajon
20/05 19:46
Të pushkatuar pa gjyq, ngjarja që tronditi Dibrën në 1946, një natë para konferencës së Pezës
20/05 19:41
“Vettingu, jo në drejtimin e duhur”; Hartuesi i reformës: Politika të rishikojë zbatimin e saj
20/05 16:28
Thirret në Prokurori gazetari i përgjimit
20/05 15:55
Në Lalz priten pishat e “mbillet” betoni
19/05 20:15
Policia reagon pas dy ditësh: Enea nuk u rrah. Kishte ankth, i dhamë “diazepam”
19/05 19:54
“Më rrahën që të pranoja krimet”
19/05 19:42
Një muaj, zjarri toksik. Vazhdon djegia e plastikës nën rrënojat e Everest
19/05 15:26
Intervista me Albert Veliun, gazetari Jetmir Olldashi pranon autorësinë
19/05 15:15
Hetimi për Agron Xhafajn, Prokuroria e Krimeve të Rënda bashkon dosjet
19/05 15:12
Reagimi kundër dhunës, në Tiranë solidaritet por asnjë protestë
19/05 15:10
Dhuna në komisariat, qytetarët e Korçës: Është e papranueshme
19/05 15:06
Enea Ftoj/ Identifikohen policët e dhunës, në qeli policia nuk ka kamera
19/05 15:03
Përfundojnë hetimet për “Balerinën”
19/05 14:56
Parashikimi i Motit 19 Maj 2018
19/05 09:16
Dhuna në komisariate. Në një vit, Avokati i Popullit regjistroi 163 ankesa
19/05 09:15