Rama: Harrojeni dorëheqjen/ Letra e katërt për Bashën: Në kohë t’i thërrisni arsyes
25/05/2019 15:00

Edi Rama i kërkoi kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha letrën e katërt publike ku e fton për dialog. Letra u shpërnda pak orë para protestës së gjashtë kombëtare të opozitës. Rama në këtë komunikim bën të qartë se nuk do ketë dorëheqje të tij dhe se Basha është në kohë t’i thërras arsyes.

Mbahej peng në mal nga babai që prej një viti, shpëtohet 8-vjeçari
05/06 17:57
Top News – Rama tregon projektin e Sharrës/ Reagimi në ditën ndërkombëtare të mjedisit
05/06 16:18
Filozofia për fëmijë/ Lira Gjika: Fuqia e fjalës ka ndikim të madh në jetën e tyre
05/06 16:15
Reforma ende pezull/ PD-LSI dhe aleatët po diskutojnë pikat e nxehta
05/06 16:14
Skandali i abuzimeve me fëmijët/ Zbulohet se ka më shumë të mitur të abuzuar
05/06 16:14
Top News – Shërbime dinjitoze për banorët e Njësisë 1 në Tiranë, hapen zyrat e reja
05/06 16:09
Nis sezoni i provimeve/ Maturantët përfundojnë vitin shkollor
05/06 15:59
Durrësi në emergjencën e mbetjeve/ Koshat janë plot, Bashkia s’ka ku ti depozitojë
05/06 15:52
Top News – Fushata me “fake news” kundër Ramës/ Hetimi në Itali, i përfshirë ish senatori italian
05/06 15:36
Protestë për pagën e luftës! Punonjëset e fasonerive në Durrës kërkojnë të paguhen
05/06 15:34
Mbyllet kabllori Erseka SAT/ Vidhte programet e DigitAlb-it. Nën akuzë, administratori
05/06 15:27
Tirana, dy ditë pa ujë/ 48 orë për të vendosur në funksion linjën e re në Bovillë
05/06 15:26
15 të infektuar në 24 orë/ Dy persona u infektuan në një ceremoni mortore
05/06 15:14
Dëshmia tronditëse e abuzimit/ 27-vjecarja jetime tregon çfarë ndodhi me të dhe shoqet
05/06 15:13
Manastirliu: Brenda vitit do rindërtohen 10 qendra shëndetësore dhe ambulanca në bashkinë e Tiranës
05/06 15:10
Ahmetaj: Zero tatim fitimi për biznesin e vogël deri në 2029
05/06 14:59
Top News – Klosi në ditën e mjedisit/ Inspekton inceneratorët në qytete
05/06 14:55
Top News – OFL në Lezhë dhe Kurbin/ Prostitucion, drogë dhe vrasje
05/06 14:15
Në pritje të provimeve/ Maturantët përfundojnë shkollën. Të hënën testimi
05/06 13:55
Heqja e reciprocitetit me Serbinë/ Kryeministri Hoti mbledh qeverinë
05/06 13:22