Rama: Haradinaj gënjen! Nuk i kam bërë presion në Berlin për të hequr taksën ndaj Serbisë
01/05/2019 22:27

“Si rregull udhëheqësit nuk i komentojnë në publik bisedat mes tyre e sidomos ato informale, aq më tepër pa rënë dakord paraprakisht dhe lëre pastaj t’i shtrembërojnë duke gënjyer për të dalë “burra të mirë” para popullit të tyre, si të ishin duke shitur mish në pazar”.

Kërkohet zyrtarisht shkarkimi i Metës, Balla: Kërkesa u dorëzua në Kuvend
17/06 12:05
Kandidati i Socialistëve për Tiranën takime në Pezë dhe Vaqar, Veliaj: 30 qershori, referendum
17/06 11:10
Rama: Drejtësia ndëshkon president, ish-presidentë, kryeministër dhe ish-kryeministra
16/06 15:09
Veliaj: Më datë 30 qershor, referendum për të çuar Lulin, Saliun dhe Monën në shtëpi
16/06 12:28
Veliaj fushatë në Kashar: Më 30 qershor ua heqim vizën, vazhdojmë me PS
16/06 09:23
Incidente në Devoll, reagon Basha: 30 qershori, varreza politike e Ramës. Kryemadhi: mos përçaj shqiptarët
16/06 09:10
Rama: Zgjedhjet e çuditshme. Meta mesazh Kryeministrit: Përgjigje nga qytetarët
16/06 09:08
“Të ndahemi nga Shqipëria”, reagon Rama: Qasje e çuditshme
15/06 21:33
Rama: Zgjedhje të cuditshme
15/06 21:24
Opozita e pret Ramën në Korçë me protesta, në terren del drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit
15/06 18:42
Opozita e pret Ramën në Korçë me protesta, në terren del drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit
15/06 18:01
Rama: Dekreti i presidentit për anullimin e zgjedhjeve ishte një marrëzi
15/06 02:59
Basha nën akuzë/ Mother Jones, revista që denoncoi financimet ruse komenton hetimin në Shqipëri
14/06 16:33
Veliaj: 30 qershori ditë feste, i japim lamtumirën 3-4 njerëzve që përfaqësojnë tranzicionin
14/06 16:24
Kuvendi drejt shkrirjes? Meta pyet kreun e KQZ: Sa është numri i deputetëve?!
14/06 15:13
Arrestohet ish-deputeti i PD, Bylykbashi dhe 6 të tjerë në pranga për incidentin në Librazhd
14/06 15:13
Anulimi i zgjedhjeve, Meta: Çdokush mund të çmendet, dekreti është në fuqi
14/06 12:04
Arrestimi i drejtuesve të PD, reagon Basha: Përpjekje për të frikësuar opozitën
14/06 12:00
Rama-Metës nga Librazhdi: Mos e trash më shumë zullumin, lexoje mirë rezolutën e miratuar
14/06 03:51
Deputetët flasin në Kuvend për vendimin e presidentit Ilir Meta
14/06 02:44