Po kthehen studentët nga Kina/ Njëra u kontrollua dhe nuk është e infektuar nga virusi
28/01/2020 15:28

Ndërsa virusi i Corona Virusit ka mbërritur tanimë në Europë, ku janë konstatuar tre raste në Francë dhe një në Gjermani autoritetet njoftojnë se Shqipëria mbetet një vend me risk të ulët për depërtimin e virusit të ri.

Top News – Basha me fasonët/ ‘Gjysma e punonjësve, pa punë’
28/05 13:33
Top News – Covid në 24 orë/ 26 raste të reja vetëm në Tiranë
28/05 13:32
Top News – Kosovë, prova për protesta/ Një ditë para vendimit të gjykatës
28/05 13:13
Top News/ Kosova hap xhamitë dhe kishat
28/05 13:11
Shijaku si Aleppo/ Qyteti nën rrënojat e tërmetit pas shembjes së godinave të dëmtuara
28/05 13:03
Kim takon Ruçin/ Ambasadorja amerikane vijon takimet për reformën zgjedhore
28/05 13:03
Infektohen mjekë e pacientë/ 26 raste të reja në Tiranë, shumica në QSUT
28/05 13:01
Basha nga Kruja: Gjysma e punonjësve kanë humbur punën, mungesë e mbështetjes së qeverisë
28/05 12:52
Restaurimi kalasë së Tepelenës/ Projekti do ndërhyjë edhe në hapësirën publike të zënë nga banorët
28/05 12:35
I dënuar me 5 vite burg/ Kapet në Skrapar 44-vjeçari i shpallur në kërkim
28/05 12:35
Drini nuk është më i pastër/ Lezhë, dalin mbetjet e hedhura në shtratin e lumit
28/05 12:34
Top News – Shifrat e 24 orëve/ Tirana, vatra ‘e nxehtë’ e Covid
28/05 12:16
CoVid-19/ Sërish shifra të larta. 26 raste të reja, të gjitha në Tiranë
28/05 11:20
Top News – Shqiptarët e arrestuar/ Hetimet për trafik zgjatën 3 vjet
28/05 10:47
Top News – Reforma Zgjedhore/ Yuri Kim do takojë 4 perfaqësuesit
28/05 10:04
Top News – Armë dhe kokainë/ Operacioni ‘Fresku’, një i arrestuar
28/05 09:56
Tiranë/ Armë dhe drogë me vete, pranga 45-vjeçarit
28/05 09:47
ONM: Vendimet e Apelit janë marë në kolegjialitet dhe s’kanë qenë të varur nga 1 anëtar
28/05 02:18
Top News – Java e fundit me kufizime/ Rama: Të hënën hiqen zonat e kuqe
27/05 22:37
Top News – Mbetjet inerte në vend/ Hidhen përgjatë rrugëve nacionale
27/05 22:16