Peshkopi, shpëtohet jeta e një gruaje
14/02/2012 18:00

Fshatrat e Peshkopisë, në Kastriot dhe Fushë Alie janë bllokuar nga dëbora që shkon mbi një metër e gjysmë.  Banoret nuk mund te levizin, ndersa emergjencat shëndetësore janë problemi më i madh.

Energji nga dielli në Karavasta/ Hapet tenderi për ndërtimin e parkut energjitik
20/01 15:37
Dosja “Avdylaj”, në gjykatë/ SPAK mbyll hetimin për 38 trafikantë droge
20/01 15:31
Dëbimi i diplomatëve iranianë/ Shqipëria, në rrezik nga sulmet terroriste dhe kibernetike
20/01 15:25
Tiranë/ Plagosen në grabitje bashkëshortët, grabitës të armatosur u hynë në banesë
20/01 15:23
Radarë dhe dragera/ Aksion 48-orësh, arrestohen 25 shoferë dhe pezullohen 192 leje drejtimi
20/01 14:59
Ndezi cigaren në shtëpi, shpërthen bombola e gazit/ Plagoset çifti i të moshuarve në Lushnjë
20/01 13:32
Memorial për Vaçe Zelën/ Lushnje, përurohet në qendër të qytetit të lindjes
20/01 13:23
Grabitje me armë në shtëpi/ Tiranë, persona të maskuar përleshen dhe plagosin bashkëshortët
20/01 13:19
Dekori i Shën Valentinit, Ditës së Verës/ Arsimi profesional në Vlorë, puna e përvitshme e nxënësve
20/01 12:30
Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…
20/01 10:10
Rikthehen temperaturat e ulëta pas reshjeve, njihuni me parashikimin e motit për fillim e javës
20/01 09:58
Nuk dini ku të kaloni fundjavën? N’Zall Bastar, për 25 min
20/01 09:48
Nën shenjën e “Miut”/ Azia përgatitet për vitin e ri hënor
19/01 20:49
Vendimi i BE: Reduktohen ndihmat për Turqinë
19/01 20:46
Dieta mesdhetare/ Më e mira në botë mes alternativave
19/01 20:43
Mjegulla “pushton” kryeqytetin, kujdes kur qarkulloni!
19/01 20:27
Kinemaja “Shqipëria dje”/ U ndërtua në Elbasan nga biznesmeni Gjergj Luca, në projekt edhe teatri
19/01 20:12
Zall-Bastari me rrugë të re, bashkia transformon edhe qendrën administrative
19/01 19:57
Shkeljet e këmbësorëve/ Disa e pranojnë që bëhen burim aksidentesh, por të tjerë refuzojnë
19/01 19:51
Zhgënjim pas 100 vite parlamentarizëm/ Topalli: Me fat që s’jam më pjesë e kalbësirës politike.
19/01 19:48