Përplasje të forta në Shkodër/ Militantët e opozitës përleshen me policinë
21/06/2019 03:08

Ashtu siç parashikohej, përpara se kryeministri Edi Rama të shkonte në mitingun elektoral të Shkodrës, situata u tensionua dhe u shoqërua gjatë gjithë mitingut me momente dhune. Protestuesit e opozitës u përleshen në disa raste me forca të policisë për të çarë rrethimin e tyre.

Basha nga Shkodra: 94% e qytetarëve refuzuan zgjedhjet farsë dhe regjimin e Ramës
16/07 05:55
Turqia feston festën e Fitores së Demokracisë, festime dhe ceremoni edhe në Tiranë
16/07 05:52
Fiks Fare/ Shiste kumbulla buzë rrugës në këmbë, policia rrugore i bllokon makinën!
15/07 20:40
Edicioni Informativ, 15 Korrik 2019, Ora 19:30
15/07 20:12
Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 4 të plagosur
15/07 20:11
Bulevardi i ri në Kashar/ Shkatërrohen disa banesa pranë Unazës së Re
15/07 20:10
Shkarkimi i Presidentit/ Komisioni hetimor do marrë edhe ekspertizë të huaj
15/07 20:07
Tre letër-porosi nga Kosova dhe Italia/ Lidhja e trafikut të drogës mes Avdylajve, laboratorit në Has, Seferit dhe Mehmetit
15/07 20:05
Digitalb bashkoi shqiptarët/ 15 vjet më parë u hap një dritare e re në Kosovë
15/07 20:04
Përplasja për Vaun e Dejës/ PD: Zgjedhje me fletëvotimi false
15/07 20:03
Mbi naftën, 8 taksa/ Në çdo një litër karburant 112 lekë janë taksa
15/07 19:53
Lajme WEB – Ora 19:00 – 15 Korrik 2019
15/07 19:00
Kina rritet me 6.2 përqind/ Rënie e lehtë, frikë për pasoja globale
15/07 16:31
Trump, komente raciste/ Sulmoi në “twitter” kongresmenët me ngjyrë
15/07 16:02
Lajme WEB – Ora 16:00 – 16 Korrik 2019
15/07 16:00
Edicioni Informativ, 15 Korrik 2019, Ora 15:00
15/07 15:56
Tragjedia në kanionin e Holtës/ Në lumë u mbyt një 25 vjeçare, ndërsa sot rikthehen turistët
15/07 15:37
Kampionati i peshëngritjes/ Do të garojnë 80 sportistë, meshkuj dhe femra
15/07 15:32
Koncesion i ri mbi naftën/ Kontrolli i pompave, mbi 50 milionë euro për 10 vite
15/07 15:25
Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 4 të plagosur
15/07 14:39