Përplasje për rrugën e Thethit/ Bashkia e Shkodrës kundër FSHZH. Ndërpriten punimet, reagojnë banorët
15/08/2019 12:06

Pika turistike e Thethit në këtë sezon vere vijon të jetë më e frekuentuara sa i përket veriut të Shqipërisë. Pavarësisht kësaj, rruga drejt kësaj pike turistike vijon të mbetet e amortizuar dhe e pakalueshme për mjetet e ulëta.

Policia/ Ndëshkohen 561 drejtues mjetesh për parakalime të gabuara dhe manovra të rrezikshme
13/08 16:41
Zbulohen mozaikët e Linit/ Basilika e periudhës romake mund të vizitohet
13/08 16:23
Covid-19/ MSH: 5 viktima dhe 154 raste të reja në 24 orët e fundit
13/08 16:20
Radhë në doganën e Kapshticë/ Autoritetet greke po punojnë shumë ngadalë
13/08 16:12
Veliaj rikthehet në zyrë/ Qëndroi në izolim për shkak të infektimit
13/08 16:10
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ Me shumë të shëruar se të infektuar
13/08 16:09
“Toyota Yaris”, mbyllet hetimi/Kapja e 3.4 mln eurove, akuza vetëm për mosdeklarim të parave në kufi
13/08 15:47
Radhë kilometrike në Kakavijë/ Të gjithë nxitojnë të ikin pa nisur karantina më datë 16 gusht
13/08 15:38
Covid, më shumë thirrje për ndihmë/ Shefi i urgjencës: Ka rënë frika, Kamza problematike
13/08 15:35
Në radhë për kimioterapi/ Më pak dyndje tek Onkologjiku, por pa distancim social
13/08 15:30
Top News – Akademia e sigurisë/ Policia thirrje studentëve-aplikoni
13/08 15:26
Vetëvritet 29-vjeçari me Covid-19/ U hodh nga dritarja e spitalit, kaloi kriza paniku gjatë natës
13/08 15:05
Top News – Durrës, grabitje me armë/ 3 në pranga, operacion si në filma
13/08 14:38
I grabitën pushuesit automjetin luksoz dhe 6000 franga, prangosen 3 persona në Durrës
13/08 14:13
Top News – Banka e Shqipërisë/ Ekonomia në rënie gjatë gjithë 2020
13/08 13:24
Top News – Ligji, pronat shtetërore/ Presidenti Meta e rikthen në kuvend
13/08 13:23
Top News – Rindërtimi pas tërmetit/ Rama publikon pamjet nga Thumana
13/08 13:01
Top News – Letër për Ramën e Metën/ Regjimi 41 bis, izolimi i Shullazit
13/08 13:00
Radhë kilometrike në Kakavijë/ Të gjithë nxitojnë të ikin pa nisur karantina më datë 16 gusht
13/08 12:54
3 viktima dhe 141 raste të reja/ 116 pacientë të shtruar në spital, 4 të intubuar
13/08 12:53