Përmbysja e autobusit/ 29 të vdekur dhe 22 të plagosur në Portugali
18/04/2019 11:07

Të paktën 29 persona raportohen të kenë vdekur pasi një autobus doli rruga në një lagje të ishullit Madeira, Portugali.

Top News – Zbulimi i shkencëtarëve: Ajri më i pastër në të gjithë globin …
03/06 15:04
Top News – Testohet ibuprofeni, a është efikas ndaj koronavirusit?
03/06 14:12
Top News – Vrasja e njeriut me ngjyrë, Nju Jork-u del jashtë kontrollit
03/06 14:01
Top News – Koronavirusi në Evropë, shqetësime në Francë dhe Gjermani
03/06 13:55
Top News – Ikën Grenell… I jep lamtumirën Gjermanisë
03/06 13:49
Top News – Emergjenca Covid-19/ Pendohet Suedia, duhej të kishim marrë masa…
03/06 13:41
Top News – Italia hap kufijtë për turistët
03/06 13:08
Top News – Akuzohet për mashtrim/ Turqi, Idrizi rrezikon 10 vite burg
03/06 00:32
Top News – Bunkeri i Donlad Trump/ Çfarë fshihet poshtë shtëpisë së bardhë
02/06 19:46
Top News – OBSH akuzon Kinën/ Del dokumenti sekret i Covid 19
02/06 19:19
Top News – Kompanitë e huaja/ Rriten izraelitët, bien Grekët
02/06 18:33
Top News – Kina kërcënon SHBA/ Hakmarrje për statusin e Hong Kongut
02/06 15:57
Top News – Zbulimi i çuditshëm i ekspertëve italianë: Virusi nuk është larguar, por vret më pak!
02/06 14:32
Top News – Anglia, jo më vendi i shiut! Maji më i ngrohtë në histori
02/06 13:17
Top News – Avionët, mund të ndalohen bagazhet e dorës për të shmangur infektimin!
02/06 12:54
Top News – Trump me tone të forta pas protestave në SHBA: Jam president i ligjit dhe rendit…
02/06 12:15
Top News – Teoritë konspirative: Koronavirus, shpikje e Bill Gates!
02/06 11:50
Top News – Droga, raporti Evropian/ “Kultivim masiv në kohë pandemie”
01/06 20:18
Top News – Dita ‘D’ e Europës/ 15 qershori, shpresa për kufijtë
01/06 20:14
Top News – Epidemi e re në Kongo/ Bota e shqetësuar nga koronavirusi
01/06 20:12