Pasuria e Shkëlzen Selimit. Gjyqtari me rrogë shteti bleu karburant me 250 mijë euro
13/06/2018 19:34

Pasi kishte hyrë në gjyqësor në vitin 1999, Shkëlzen Selimi deklaron se ishte i varfër, pasi zotëronte nga ajo kohë deri në 2003 vetëm 1/4 e një apartamenti të kohës së Enverit, në Krujë, me sipërfaqe 57 metra katrorë, që vlente 16 milionë lekë të vjetra.

Rikonstruktohen bibliotekat, në njësinë 10 shtohen edhe 500 tituj të rinj
19/10 15:36
Koncesionet, 53 miliardë lekë. Fatura për 16 kontratat më të mëdha koncesionare
19/10 15:28
Para greke dhe në Shkup; Mediat në Maqedoni heshtin mbi skandalin
19/10 15:15
Aksidenti te çimento në Elbasan, edhe një i plagosur
19/10 15:13
Gjykata lë në burg Stresin
19/10 14:29
Ndërtimi i gazsjellësit. Nisin punimet për pjesën në det
19/10 14:26
Dëmet e përmbytjeve. Gjirokastra bëhet gati për dimrin
19/10 12:21
Top Channel Exclusive: Greqia financon portale në Shqipëri
19/10 12:01
Ministri i Jashtëm turk, kërkesë Shqipërisë: Largoni FETO-n!
19/10 11:56
Pa Koment – Zjarr në Malësi të Madhe
19/10 09:26
Parashikimi i Motit 19 Tetor 2018
19/10 09:24
Qeveria hap garën për koncesionin e aeroportit të Kukësit. Menaxhimi për 35 vite
18/10 23:33
Zhurmat, dyfishi i normave të BE. Ja zona më problematike në Tiranë
18/10 22:21
Prokurorët pyesin Ballën për çështjet “Babale” dhe “Xhisiela”
18/10 22:20
AKEP: Portalet reaguan pozitivisht; OSBE kundër nismës
18/10 22:19
Në shkollë për profesion, rriten kërkesat për programet dy vjeçare
18/10 22:18
Vritet me thikë një 16-vjeçar në Fier
18/10 17:34
AKEP: Portalet reaguan, s’do mbyllen; BIRN: Shkelje e Kushtetutës
18/10 17:03
Prokurorët pyesin Taulant Ballën për “Babalen”.
18/10 15:36
Ambasada e Katarit 1.35 milionë $ për rikonstruksionin e shkollës “Jeronim de Rada”
18/10 15:31