Epsodi i plotë – Wake Up, 17 Shtator 2019
17/09/2019 14:15
Netanjahu nën presion të madh
17/09/2019 13:42
Shkodër/ Kapen dy të kërkuarit për trafikim narkotikësh dhe armëmbajtje pa leje (video)
17/09/2019 13:05
Lajme WEB – Ora 13:00 – 17 Shtator 2019
17/09/2019 13:01
Edicioni Informativ, 17 Shtator 2019, Ora 12:00
17/09/2019 12:57
Policia u kthen turistëve biçikletat e vjedhura, një 19-vjeçar shpallet në kërkim
17/09/2019 12:56
Basha në Shkodër, fokusi te protestat e shtatorit
17/09/2019 12:52
10 jahtet më të shtrenjta prezantohen në Monaco Yacht Show
17/09/2019 12:29
Përpunohen më shumë mbetje/ Statistikat: Vjet 1,32 milionë tonë, rritja 5.6 %
17/09/2019 12:18
Wake Up/Andi Lila: Do thyej rekordin në fushë do luaj deri 41 vjeç
17/09/2019 11:55
Wake Up/Matësat inteligjentë, për të zeruar mbifaturimet e energjisë
17/09/2019 11:16
Ti raporton/ Qytetari nga Ferizaj: Bac, oborrin na e morën!
17/09/2019 11:11
Wake Up/Agron Tufa na prezanton me “Zonja asnjeri dhe zoti askurrkush”
17/09/2019 11:09
10 banane per Lukakun! Batuta i kushton vendin e punës analistit italian
17/09/2019 11:06
Wake Up/ Salmonela te mishi i pulës nisin kontrollet dhe gjobat në supermarkete
17/09/2019 10:46
Open – “Vjeshta e Opozitës” fut në ‘sherr’ Bushatin, Klosin, Salianjin, Pezen, Sejaminin dhe Bolinon
17/09/2019 10:28
Deputeti i PS, Bushati ironizon Metën në “Top Talk”: Presidenti flet artistikisht
17/09/2019 10:27
Ndodh në Open, Klosi i jep të drejtë Salianjit për të gjitha denoncimet dhe akuzat ndaj Qeverisë
17/09/2019 10:26
Ti Raporton në Top Channel/ Qytetari: Policia e Shtetit na ndoti qytetin
17/09/2019 09:58
Porti i Durrësit/ Gjenden 11 kg heroinë në gomën rezervë, arrestohet shoferi i mjetit
17/09/2019 09:48
Ti Raporton në Top Channel/ Pyjet e Berzhitës përfshihen nga flakët, ja pamjet
17/09/2019 08:16
Ti Raporton në Top Channel/ Makina digjet në rrugë, ja videoja
17/09/2019 08:07
Open – “Vjeshta e Opozitës” fut në ‘sherr’ Bushatin, Klosin, Salianjin, Pezen, Sejaminin dhe Bolinon
17/09/2019 01:30
Shpresat nderojnë Kombëtaren – Procesi Sportiv, 16 Shtator 2019, Pjesa 1
17/09/2019 00:47
Tirana rikthehet. Kukesi, Partizani me probleme – Procesi Sportiv, 16 Shtator 2019, Pjesa 2
17/09/2019 00:46
Ndizet dueli Juventus-Inter – Procesi Sportiv, 16 Shtator 2019, Pjesa 3
17/09/2019 00:45
Bushati: Meta duhet të jepte dorëheqjen pas 30 Qershorit
16/09/2019 23:00
Ndodh në Open, Klosi i jep të drejtë Salianjit për të gjitha denoncimet dhe akuzat ndaj Qeverisë
16/09/2019 22:52
“Nuk është Opozita në krizë, është Shqipëria”, replika në Open mes Klosit, Bushatit dhe Sejaminit
16/09/2019 22:52
Përse Bolino është në “Black Listën” e PD dhe raporti i Bashës me mediat. Debat Salianji-Bolino
16/09/2019 22:50