Bankers Petroleum, ja si Braçe iu del kundër nga 2018 deri më sot… | Zona Zero Top News
17/09/2021 18:39
Akuza e fortë ‘Taulant Balla rri në kazino gjithë natën, debitor’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:24
‘Frika nga kombinimi i vaksinave’ ja kush është zgjidhja e duhur | Breaking Top News
17/09/2021 18:23
Top News – Mbi 12 mijë raste aktive nga Covid/Ja sa viktima u regjistruan në 24 orë
17/09/2021 18:21
‘O Sali o hero’ Ngjela qesh ‘Kujtojnë se pushtojnë botën, por…’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:18
‘Këta janë si Enver Hoxha’ Ngjela komenton parlamentin e Berishën | Breaking Top News
17/09/2021 18:14
Ngjela ‘Basha vrau demonin apo babain, gjithçka varet nga ai’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:09
E trishtë! ‘Vazhdon të kërkohet trupi i minatorit prej 3 ditësh’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:09
Top Channel/ “Vladi i çmendur”; Rusia lëshon raketën vrasëse të satelitëve- perëndimi në alarm!
17/09/2021 18:09
Avokat Ngjela ‘Berisha duhet t’i frikësohet SPAK’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:08
Ngjela shpërthen në të qeshura ‘Berisha s’do e bëjë turin me demokratët’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:04
Habit Ngjela zbulon frikën më të madhe të Ramës… | Breaking Top News
17/09/2021 18:03
Ngjela ‘Tom Doshi u tregua më i zgjuar se Berisha’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:03
Ngjela ‘Detaji që i shpëtoi Ramës dhe dëmi i madh që iu shkaktua’ | Breaking Top News
17/09/2021 18:02
Ftesë në 5, La Italinë për Hotin, Miss Bjeshka plotëson dëshirën e gjyshes, 17 Shtator 2021, Pjesa 2
17/09/2021 18:00
Miss 21 vjeç, por duan ta martojnë me zor: Kështu është nga zona ime!
17/09/2021 18:00
Ftesë në 5, Vizion i ri, sfidë e re në Universitetin Wisdom! 17 Shtator 2021, Pjesa 3
17/09/2021 18:00
Ftesë në 5, Zënka e fundit e Anita & Lola Haradinaj, kush ”spiunon” kë? 17 Shtator 2021, Pjesa 1
17/09/2021 18:00
“Ç’ po bëje dje në darkë??”, Bieta kap mat Missin!
17/09/2021 18:00
Top News – Arsimi i lartë pa pagesë / Kosovë, duke filluar nga 1 tetori 2021
17/09/2021 17:55
Top Channel/ Trekëndëshi i Bermudeve, gjendet anija 200 metra: “Kishte ngarkesë të çuditëshme”!
17/09/2021 17:52
Top Channel/ Berisha takime me demokratët/ Basha: Partneriteti i PD me SHBA, i pacenueshëm!
17/09/2021 17:52
Top Channel/ Pogradec/ Ende tre vatra aktive zjarresh, në terren ndodhen forcat zjarrfikëse
17/09/2021 17:52
Top News- Gratë e futbollistëve/ Shakira më e suksesshmja, Georgina jashtë 15-shes
17/09/2021 17:47
Ups! Si shan Anita Haradinaj kur ngec në trafik!
17/09/2021 17:45
Çfarë s’ pëlqen te Dauti? Lola Haradinaj e thotë troç!
17/09/2021 17:45
Lola Haradinaj pjesë e Top Channel: Nga tetori krah Edi Manushit në projektin e ri brenda “E Diell”
17/09/2021 17:41
Top Channel/”Të na drejtojë ajo, jo Macron”, europianët duan të gjithë Merkel-in!
17/09/2021 17:31
Top Channel/”Asnjë shans armikut”:Në “fushëbetejën”ruse tanku “Terminator” dhe raketa shkatërrimtare
17/09/2021 17:31
Anita Hardinaj ka 3 miq të ngushtë, të tre ia njohim!
17/09/2021 17:30