Nuk kanë lekë as për ilace/ Familja nga Rrogozhina jetonte duke mbledhur bimë medicinale
08/04/2020 20:21

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – U projektua nga vetë ai/ Përurohet kinemaja “Maks Velo”
27/05 15:21
Infektohet personeli i QSUT/ 13 prej 21 rasteve të reja pozitive në 24 orë
27/05 15:17
100 mln euro për energji nga dielli/ Do ndërtohet në Karavasta nga një kompani franceze
27/05 15:16
36 të ndëshkuar, Policia apel qytetarëve me biçikletë
27/05 14:53
Top News – Elbasan, 4 ‘të fortët’/ Shkresa e OFL, të dënuar për trafik
27/05 13:52
Top News – Tiranë, 21 raste të reja/ 13 mjekë të infektuar me Covid
27/05 13:43
Top News – Basha në Rrogozhinë/ ‘Fermerët janë aq keq sa bizneset’
27/05 13:27
Vaksina e turbekulozit/ Greqia nis vaksinimin në 1 Qershor
27/05 13:06
Hapja e kopshteve dhe çerdheve/ Nga 1 Qershori me rregulla të reja anticovid-19
27/05 13:05
Infektohet personeli i QSUT/ 13 prej 21 rasteve të reja pozitive në 24 orë
27/05 13:02
Nuk kanë marrë pagën e luftës, 40 punonjëse të fasonerisë në Berat protestojnë
27/05 12:55
Kryeministri në Lushnje/ Takon fermerët bashkë me ambasadorin e BE-së
27/05 12:48
Top News – Antimafia Italiane/ Zbulon rrjetin shqiptar të drogës
27/05 12:36
Ilaçet bimore të pandemisë/ Kurat bimore që kërkojnë njerëzit për shëndetin e tyre
27/05 12:26
Parku fotovoltaik i Karavastasë/ Shpallet kompania fituese, ja çmimi i ofruar
27/05 12:20
Top News – Kamera për Covid-19/ Një zbulim i rrallë i shqiptarit
27/05 11:43
CoVid-19/ 21 raste të reja, 13 të prekur në QSUT
27/05 10:59
Top News – Të dhënat e Interpol/ Kapet në Vlorë, i dënuar në Itali
27/05 10:48
Top News – Grabitën 84 mijë euro/ Tre në pranga, klonon karta bankare
27/05 10:42
Rama në fermën e përpunimit të qumështit në Lushnjë: Jemi në fazë të re të investimeve
27/05 10:40