Mitsotakis: Shpresojmë që në maj Franca dhe Danimarka të ndryshojnë qëndrim për Shqipërinë
09/01/2020 03:17

Athina zyrtare vlerëson se megjithëse takimi i kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis me presidentin amerikan Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë është kryer në një moment kur situata në Lindjen e Mesme është më e trazuar se kurrë, rezultatet kanë qenë pozitive.

Zjarr në një vilë 4-katëshe në Berat/ Jetonte një çift i moshuar, shkak bllokimi i oxhakut
26/02 10:48
Vrasja në Rrëshen/ Familja Filopati hap dyert e mortit
26/02 10:06
Kontroll udhëtarëve nga Italia/ Në aeroport, çdo pasagjer verifikohet për temperaturë
26/02 09:31
Edicioni Informativ, 25 Shkurt 2020, Ora 12:00
26/02 09:31
Edicioni Informativ, 25 Shkurt 2020, Ora 15:00
26/02 09:31
Mirditë/ Ish-bashkëshorti vret 33-vjeçaren dhe vëllanë e saj pas prishjes së martesës (Emrat)
26/02 07:45
Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave
26/02 07:44
Edicioni Informativ, 26 Shkurt 2020, Ora 00:00
26/02 01:19
Sulmi në Gjermani, numri i të plagosurve shkon në 52
25/02 23:02
Domingo kërkon ndjesë pas akuzave për ngacmime seksuale
25/02 22:57
Neonazistët, rrezik edhe për Australianë e largët
25/02 22:51
Ndahet nga jeta Hosni Mubarak, ish-presidenti egjiptian
25/02 22:50
Karnavalet e Rios! Në pistë zbresin shkollat më të mira të sambas
25/02 22:38
Banka e farave, 1 milion varietete nën akull
25/02 22:31
Mirditë/Ish-bashkëshorti vret 33-vjeçaren dhe vëllanë e saj pas prishjes së martesës
25/02 22:30
E kërkon Gjykata Speciale, ish-luftëtari i UÇK-së: Të dënojnë një herë kriminelët
25/02 22:23
Sa u shpall vendimi i gjyqit, regjisori heq mbajtësen që e ndihmonte për të ecur!
25/02 22:21
Lufta kundër virusit, Kina lëshon robotët!
25/02 22:19
Koronavirusi/ Në Vietnam asnjë viktimë, të gjithë të prekurit janë shëruar!
25/02 21:01
Qeth gruan që mos e braktisë/ Përfundon në burg bashkëshorti dhunues
25/02 20:39