Meta kthen ndryshimet në Kodin Penal: Rrezik për sigurinë juridike të qytetarëve
07/08/2019 04:21

Presidenti Meta ka dekretuar kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit “Për disa shtesa dhe ndryshime në Kodin Penal”

Edicioni Informativ, 14 Shtator 2019, Ora 19:30
14/09 20:14
Jo Hidrocentrale në Mirditë/ Banorët kërkojnë anulimin e lejes së vitit 2007
14/09 20:02
Protestë për shtëpitë/ Banorët e Qafëzezit kërkojnë më shumë kompesim pas tërmetit
14/09 19:53
14 shtatori si grusht shteti/ Carlo Bollino flet për një plan të mirëmenduar
14/09 19:42
Revolta e 14 shtatorit, 1998/ Si u pushtua kryeministria dhe Televizioni shtetëror
14/09 19:39
“Po me kushte Shqipërisë”/ Analistët: Do ketë vetëm një vendim gjeopolitik
14/09 19:37
SHBA përpara sauditëve, bëhet eksportuesja më e madhe e naftës në botë
14/09 18:54
Çdo minutë 5 të vdekur në botë nga trajtimi i gabuar
14/09 18:53
Rrëzohet akuza për manipulim/ Në Prokurorinë e Tiranës, 739 dosje për “30 qershorin”
14/09 16:03
Shkollat gati për të hënën/ Aksion për pastrimin e të gjithë hapësirës
14/09 16:01
Arti kundër parkinsonit/ Ekspozita e piktores që lufton sëmundjen me penela
14/09 15:59
Puna e ëndrrave/ Punonjësit e përcaktojnë vetë rrogën që do marrin
14/09 15:49
Peng për pronën 61 vjeçare/ Familja nga Fieri, nuk gjen zgjidhje te kadastra
14/09 15:46
Fluks në Spitalin Infektiv, brenda pak orëve mbi 100 persona/ ISHP: 5 raste me salmonelë
14/09 15:41
Edicioni Informativ, 14 Shtator 2019, Ora 15:00
14/09 15:38
Ura e Vashës po përfundon/ Rruga e Arbrit, ndërtohet 40 përqind e aksit 70 kilometra
14/09 15:38
Merr flakë banesa në Lushnje, 6 anëtarët e familjes në qiell të hapur
14/09 15:22
Video/ Protestë në Mirditë, banorët kundër ndërtimit të HEC-eve
14/09 13:39
Dënohet me burg aktorja e famshme e “Shtëpiake të Dëshpëruara”
14/09 13:24
Gjermania ndihmë Italisë për refugjatët
14/09 13:21