Marrëveshjet me Serbinë/ PSD kundër: Përpara të vijë njohja
26/01/2020 15:22

Partia Socialdemokrate në Kosovë i konsideron të dëmshme marrëveshjet me Serbinë për linjën ajrore dhe atë hekurudhore me argumentin se ato cenojnë sipas saj, sovranitetin e vendit.

Top News – Unioni grek i gazetarëve/ ‘Qeveria të na subvencionojë punën’
09/04 11:55
Top News – Djali i presidentit serb/ Në spital, i prekur nga Covid-19
09/04 10:23
Covid-19 në Greqi/ 81 të vdekur në vendin fqinjë
08/04 13:20
Top News – Maqedonia e Veriut/ 5 të vdekur në 24 orët e fundit
07/04 20:01
Top News – Maqedoni e Veriut/ Rritet numri i të infektuarve
02/04 20:55
Greqi/ Vdes Manolis Glezon, figura emblematike e luftës së grekëve kundër nazizmit
31/03 04:10
Top News – Maqedonia e Veriut/ Rritet numri i të infektuarve
30/03 22:03
Situata në Malin e Zi/ Podgorica i kërkon nihmë NATO-s
30/03 21:00
Top News – Pa koment:Luftë për miell në Gjilan
27/03 14:00
Gjendja në burgun e Kalkidhës- Një i infektuar me korona, të burgosurit shqiptarë apel për ndihmë
27/03 12:31
Top News- Koronavirusi në Kosovë/ Gjendja e të prekurve, e qëndrueshme
25/03 17:27
Top News- Kuvendi i Kosovës/ Shqyrton mocionin e mosbesimit
25/03 17:25
Top News – CoVid- 19 në ballkan/ Viktima në të gjithe rajonin
23/03 17:07
Greqia ndalon fluturimet me Anglinë dhe Turqinë/ Grekët e ardhur nga Spanja, në karantinë!
23/03 10:53
Covid-19/ Athina rrethohet nga postblloqet, gjobë kush shkel rregullat e lëvizjes
23/03 10:14
Top News – Viktima e parë me Covid 19/ Mal i zi, ndërron jetë 65 vjeçari
23/03 09:46
Shënohet viktima e parë nga koronavirusi në Maqedoni, rezultoi pozitive vetëm pasi humbi jetën
22/03 19:00
Covid-19/ Zbraset kryeqyteti grek
22/03 12:30
Top News – Maqedonia e Veriut: Shtyhen zgjedhjet, shkak koronavirusi
18/03 09:18
Greqia shton masat, 352 të infektuar deri tani
17/03 04:18