Kukës, protestë për ndihmën sociale
13/02/2018 14:46

Disa banorë të Kukësit dolën në protestë kundra skemës së re ekonomike, e cila ka lënë jashtë listës 3.630 familje.

Mblidhen dëshmitë e regjimit komunist, Veliaj: Operacion i pastrimit të vetvetes
20/02 16:39
“Fruthi” mbledh Komisionin e Shëndetësisë
20/02 16:31
Bordi i UT akuzon Rektorin Koni: Uzurpoi kompetencat
19/02 21:18
Kundër HEC-eve edhe në Kukës, banorët refuzojnë ndërtimet mbi lumin Reka
19/02 20:27
E vetme, pa drita, pa ilaçe. 70-vjeçarja jeton me lëmoshën e fqinjëve
19/02 20:19
Veliaj-Sboarina, bashkëpunim me Veronën
19/02 15:40
Kumbaro eviton debatin mbi “Teatrin”
19/02 15:37
Protesta e luleshtrydheve, fermerët në Fier: U shkatërruam nga dy përmbytje
19/02 15:10
“Fruthi” shkon në Parlament
19/02 15:05
“Çermenika” shkon në Greqi
19/02 14:23
Pas urës, rrezikohet kisha, Hoshteva në alarm për objektin e kultit
19/02 12:36
Detektiv privat partnerit, si e provoi tradhtinë 28-vjeçarja
18/02 17:22
Domatet e dimrit, fermerët e Myzeqesë: Të na sigurohet tregu për eksport
18/02 17:20
Ndryshimi i ligjit të Arsimit të Lartë, nismë nga Forumi i Pedagogëve
18/02 17:16
Bashkia mbjell 100 pemë të tjera. Nismës i bashkohen AMA dhe Ardit Gjebrea
18/02 15:49
Shkollat e reja në Tiranë, arkitekti italian shpjegon projektin
17/02 15:34
Blegtorët duan ndihmë, nuk dinë si të marrin subvencione
17/02 15:32
Pallatet e pashitura në Tiranë, Bashkia: Janë më pak. Specialistët: Ka rigjallërim të tregut
16/02 20:08
Teatri i ri Kombëtar, Veliaj: Duhet bashkëpunim, jo histeri
16/02 14:54
“Harrohet” rruga e vjetër Tiranë-Durrës, banorët protestojnë
15/02 14:42