Kujdes nga “FaceApp” që ju plak! SHBA thotë se pas qëndrojnë rusët
18/07/2019 19:51

Krijuesit e aplikacionit “FaceApp”, që ndryshon fotot e përdoruesve duke i bërët e duken më të vjetër apo të rinj, e pranuan se fotot e upload-uara mund të ruhen në memorie, por këmbëngulin se të dhënat e përdoruesve nuk transferohen në Rusi.

Kinë/ Universal përdor teknologjinë e njohjes së fytyrës për të gjithë vizitorët
17/10 18:51
Marrëveshja për Brexit-in, Johnson: Sfida e radhës në ‘shtëpi’
17/10 18:50
‘Blobi’ misterioz/ Nuk ka tru por mund të shërojë veten nëse pritet në dysh
17/10 18:48
‘Shëtitje’ në hapësirë. Për herë të parë, dy femra
17/10 18:47
Ish-roja nazist, para gjyqit në moshën 93-vjeçare
17/10 18:46
Ka marrëveshje për Brexit/ Ekspertët arrijnë të hartojnë dokumentin e dakordësuar
17/10 15:49
Indeksi i barazisë gjinore/ Publikohet në BE, së shpejti edhe në Shqipëri
17/10 12:35
Shifra alarmante/ 400 mijë viktima në Evropë nga ndotja e ajrit
17/10 09:08
Katalonja pushtohet nga protestat, nesër pritet një protestë masive edhe në Madrid nga studentët
17/10 09:07
Mbi kalë, në dëborë, Kim Jong Un shfaqet në Malin e Shenjtë
17/10 09:00
Erdogan nuk sprapset: Kurdët të dorëzojnë armët
16/10 19:21
Përleshje në Barcelonë/ Mund të ndryshohet stadiumi për El Clasico
16/10 15:41
Ushtarë rusë në qytetet kurde, do zënë vendet që lanë bosh trupat amerikane
16/10 13:13
Përmbytja e anijes me emigrantë/ Mes 12 viktimave, gjendet nëna me foshnjën, të përqafuara
16/10 12:47
Merkel- Makron, takim për negociatat/ Çfarë do bëhet me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
16/10 12:08
30 vjet pas komunizmit, Evropa Lindore e ndarë
16/10 08:10
Ekonomia globale në rrezik/ FMN: Kujdes, nuk ka vend për gabime
16/10 08:09
Rritja globale në rrezik, FMN: Nuk ka vend për gabime
15/10 18:09
Trump telefonon Erdogan/ Kërkesa për të ndalur menjëherë sulmin në Siri
15/10 15:58
Sot vendimi për Shqipërinë/ Ministrat e jashtëm të BE janë mbledhur në Luksemburg
15/10 13:23