Kriza, Barroso propozon eurobondet
14/09/2011 20:50

Presidenti i Komisionit Europian, Jose Manuel Barroso propozoi eurobondet për të zgjidhur krizën e eurozonës, duke e konsideruar si sfidën më serioze të një brezi.

Top News – Skandali, inertet e Shijakut: Ushtria i shkarkon në rrugë nacionale ( VIDEOT)
03/06 17:44
Top News – Nëna e djalit të dhunuar/ Padi ndaj Ardi Veliut pas videos
03/06 17:44
Top News – Korçë, po hidhte plehrat/ 80 vjecarja përplaset nga makina
03/06 17:08
Skandal me plehrat në Durrës/ Bashkia i hedh në anë të rrugëve, ndotje alarmante
03/06 17:00
Gjermania lehtëson lëvizjen/ Heq paralajmërimet për 31 vende Europiane
03/06 16:35
Reforma nën kujdesin amerikan/ Për rregullat e zgjedhjeve palët sërish te rezidenca e Yuri Kim
03/06 16:35
Kundërshton policinë me armë/ Kamëz, ndërhyjnë forcat speciale për të arrestuar ekstremistin
03/06 16:34
Top News – Kosovë, qeveria e re/ Miratohet kabineti ‘Hoti’
03/06 16:34
Top News – Projekti ‘Eko Park’/ Në vend të plehrave në Porto Romane
03/06 16:04
20 të infektuar, 4 në shëndetësi/ 15 raste pozitive në Tiranë, por edhe në Kamëz, Durrës dhe Krujë
03/06 15:31
Zbardhet skema/ Kapet poseduesi i 38 kg heroine të sekuestruar para 2 javësh
03/06 15:31
I publikoi videon me pistoletë në dorë/ Ardi Veliu paditet nga nëna e djalit të dhunuar nga policia
03/06 15:23
Top News – Kërcënoi policinë me armë/ Renea dhe FNSH ‘zbarkojnë’ në Kamëz
03/06 14:32
Kosovë, Sot votohet qeveria e re/ Kuvendi në seancë, ndërsa Kurti mbledh qeverinë
03/06 13:58
Top News – Mbetjet në rrugë/Skandali i bashkisë së Durrësit
03/06 13:41
Tensione para Kuvendit/ Qytetarët përpiqen të futen brënda rrethimit në Prishtinë
03/06 13:19
Plehrat “marrin dhenë”/ Në Durrës i sheh ngado pas mbylljes së fushës në Porto Romano
03/06 13:17
20 të infektuar, 4 në shëndetësi/ 15 raste pozitive në Tiranë, por edhe në Kamëz, Durrës dhe Krujë
03/06 13:12
Vazhdojnë negociatat e Reformës/ Për “Zgjedhoren” palët sërish te rezidenca e Yuri Kim
03/06 13:06
Lungomarja në Orikum, IKMT aksion për pastrimin e inerteve
03/06 13:03