Koronavirusi/ Emigranti shqiptar nga Torino: Është gjithçka e mbyllur!
27/02/2020 13:51

Italia është një nga vendet evropiane më të prekura nga koronavirusi. Aktualisht numërohen 14 viktima dhe 528 të prekur. Rritja në Itali, vatrën më të madhe të infektimit në Evropë, përbën një rritje prej 25 për qindësh në 24 orë. Flamur Çaushi është një emigrant shqiptar që jeton në Torino. Ai tregon për Top Channel gjendjen aktuale në këtë qytet pas përhapjes së koronavirusit.

Top News – Korona në Kosovë/ Shkon në 97 numri i të prekurve
29/03 22:39
Luigi Di Maio ‘shuplakë’ Europës: Egoizmi nuk na përket neve, Shqipëria një mësim solidariteti
29/03 21:49
Shqiptari, një javë me respirator/ Gëzimi u dërgua në spital në gjendje të rëndë pas 10 ditësh
29/03 21:16
Britani, më pak viktima se dje /Johnson, letër britanikëve
29/03 21:15
Korona në Austri/ Si po menaxhohet situata, flet mjeku shqiptar
29/03 21:12
Sonte vjen avioni nga Gjermania/ Rikthehen të tjerë shqiptarë që kanë mbetur të bllokuar jashtë
29/03 21:09
Sot 15 raste të reja/ Janë shëruar 40 të sëmurë. Të infektuarit janë 212 persona
29/03 21:07
Dërgoi të sëmurin në Infektiv, shoferi i ambulancës befason me veprimin e tij
29/03 20:52
Top News – PD akuza e qeverisë:Tender për rregullim zyrash
29/03 20:32
I izoluar dhe me pasojat e tërmetit/ Familja në Baldushk pa shtëpi dhe në varfëri ekstreme
29/03 20:26
Ndihma pas apelit në TCH/ Kryefamiljari me aftësi ndryshe me tre fëmijë dhe gruan e papunë
29/03 20:22
Apeli i të rinjve/ S’ka turizëm deri në qershor, është anuluar gjithçka në Korçë dhe Pogradec.
29/03 20:21
Të izoluar në fshat/ Në Libohovë, në mesin e natyrës e gjelbërimit
29/03 19:59
Vlorë, turizmi i paralizuar/ Hotelet pushojnë nga puna punonjësit. S’ka as prenotime
29/03 19:58
Hapet spitali i dytë/ Në sanatorium dërgohet pacienti i parë i infektuar
29/03 19:56
Italia falënderon Shqipërinë/ Qeveria dhe opozita me një zë për 30 mjekët që shkuan në Lombardisë
29/03 19:45
Top News – Në Shqipëri/ MSH-212 të infektuar, 76 të shtruar
29/03 18:34
Të varfër në izolim/ Historia e një familje në Allias
29/03 16:10
Rikthimi i Shqiptarëve/ Në Rinas pritet të mbërrijnë edhe sot ata që mbetën jashtë vendit
29/03 16:08
Rasti i 12-të në Durrës/ Një 74 vjeçar që nuk ka patur kontakte me të prekur më parë
29/03 16:07