Konflikte të shpeshta me të fejuarit, vetëhelmohen dy 20 vjeçare
07/09/2019 01:25

Depresioni dhe problemet sentimentale kanë çuar drejt aktit të vetëhelmimit të dy vajzave 20-vjeçare në qarkun e Beratit.

Palasë/ Momenti kur dallga përplas Vittorio Sgarbi-n, e ndihmojnë e bija dhe roja i shpëtimit
06/06 13:39
Hiqet masa ndaj Serbisë/ Hoti anulon reciprocitetin e Kurtit
06/06 13:34
Trafikantët para gjykatës/ U denoncuan në Top Story, sot masa ndaj dy të arrestuarve
06/06 13:34
Opozita parlamentare te Kim/ Shefat e grupeve në rezidencë për listat e hapura
06/06 13:32
Abuzimi në jetimore/ Hetimi vazhdon edhe ndaj të dyshuarve të tjerë për abuzim
06/06 13:32
“Ishte një pagëzim shqiptar”/ Incidenti i frikshëm në Palasë, reagon kritiku italian Vittorio Sgarbi
06/06 13:29
Top News – 20 raste te reja me Covid/ Tirana mbetet vatra kryesore
06/06 13:08
Arrihet marrëveshja për reformën/ Identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06 12:49
Zgjidhja për plehrat/ Inceneratorët në Elbasan dhe Fier
06/06 12:48
Top News – Takimi me Yuri Kim/ Murrizi-s’heqim dorë nga kërkësat
06/06 12:47
Ndalohet polici abuzues/ Shefi i Fushë-Arrëzit përdhunoi vajzën që denonconte abuzuesit
06/06 12:19
Koronavirusi në Shqipëri/ 20 raste të reja brenda 24 orëve, mbrëmë ndërroi jetë një e moshuar!
06/06 11:20
Arrestimi i shefit të Fushë Arrëzit për përdhunim, Lleshaj: Gjest i ulët kriminal!
06/06 11:20
Top News – Kultivimi i kanabisit/ Zbulohen dy raste nga policia
06/06 11:15
Dronë dhe mbi 60 policë/ Kukës, Has e Tropojë- monitorim për parandalimin e kultivimit të kanabisit
06/06 10:10
Top News – Për të sëmurët kronikë/ U rimbursuan 40 mijë receta
05/06 21:50
Top News – Mbajti peng djalin/ Lleshaj: Prindër, bëhuni të ndjeshëm
05/06 21:38
Top News – Konteinerët e rrezikshëm/ Përdorimi i ‘Fake News’ nga politika
05/06 21:30
Arrihet marrëveshja për reformën/ 4 negociatorët politik mblidhen në pallatin e Kongreseve
05/06 20:51
Hiqen taksat biznesit të vogël/ Vendimi do të miratohet brenda korrikut
05/06 20:29