Komunitete fetare inkurajojnë mbylljen e kazinove
11/10/2018 12:13

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka mirëpritur vendimin e qeverisë për mbylljen e kazinove elektronike dhe basteve sportive në zonat e banuara. Në një deklarate thuhet se ky është një vendim i mirëpritur dhe i gëzueshëm për të gjithë qytetarët shqiptarë dhe një masë e rëndësishme në mbrojtjen e të rinjve nga rënia në kthetrat e këtyre veseve që sjellin dëme të pariparueshme në familje dhe në shoqëri.

Trendet interesante të kostumeve të dimrit të realizuara me grep dhe shtiza
10/12 13:23
Si të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa me pak gjëra dhe bukur
10/12 13:17
Studentët nuk tërhiqen: S’ka negociata, s’ka dialog. Plotësoni kushtet
10/12 12:51
Rama: Të diskutojmë. Jam dakord me shqetësimet e studentëve
10/12 12:47
“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi
10/12 12:35
8 kërkesat e studentëve: Rritje buxheti, përgjysmim tarifash, libra falas
10/12 12:22
Wake Up: Aktivistja Çaushaj, rrjetet sociale forma më e re e protestave
10/12 11:29
Parashikimi i Motit 10 Dhjetor 2018
10/12 09:17
Pa Koment – Tiranë, 21 të arrestuar dhe 94 patenta të pezulluara
10/12 09:14
Arkivi teknik i hidrokarbureve. Gjiknuri: Digjitalizimi, hap shumë i rëndësishëm
09/12 20:24
Mbikalimi te “Shqiponja”, ARRSH përgatitet të rihapë garën e prokurimit
09/12 19:46
Përplasje mes protestuesve, studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim
09/12 19:03
Aksidentet rrugore me vdekje, Shqipëria e gjashta në Europë
09/12 17:22
Përplasje mes protestuesve, studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim
09/12 15:45
Përplasje mes protestuesve, studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim
09/12 15:10
Ura e re mbi Lanë, Veliaj: Bashkëpunim për çdo projekt në Tiranë
09/12 15:07
Një yll i shuar në prapaskenë. Rrëfimi i Marina Grabovarit, në “Exclusive”
09/12 12:44
Basha drejton gishtin nga Gjiknuri: Ishte në SHBA kur u themelua kompania fantazmë
08/12 20:27
Gjiknuri: Përgjigja amerikane për “Unazën”, vjen javën e ardhshme
08/12 19:43
Përkujtohet Kacifas; Policia pengon “pelegrinët
08/12 15:52