Kamp veror për fëmijët; E hap Bashkia e Tiranës
02/08/2019 17:40

Për fëmijët prindërit e të cilëve ende nuk i kanë marrë pushimet dhe u duhet të qëndrojnë gjatë ditës brenda në shtëpi para kompjuterit apo televizorit, Bashkia e Tiranes mundëson një kamp pranë liqenit artificial ku fëmijët mund të argëtohen.

Shëngjini, plazhi i Kosovës/ Janë të shumtë ata që pushojnë, apo që kanë blerë edhe shtëpi
20/08 12:37
Kaos me parkimet në Sarandë/ Fluksi i madh i pushuesve e bën gati të pamundur qarkullimin
19/08 13:01
Epoka e transmetimeve digjitale/ Ku duhet drejtuar antena në Tiranë, Durrës dhe Vlorë
18/08 22:27
Mbyllet restoranti i Kokëdhimës/ Verifikim aktivitetit, ndërsa pushuesit e huaj nuk mungojnë në plazh
18/08 21:39
Studentja që do të kthehet/ E lindur në Belgjikë, Klea Kraja do të punojë gazetare në Shqipëri
18/08 21:35
27 politikanë të PS, video e PD-së: Kjo është kartela e tyre kriminale
18/08 20:16
Vaksinë fruthi para shkollës/ ISHP: Asnjë fëmijë nuk do të pranohet pa kartele vaksinimi
18/08 15:38
Mbetjet në grykëderdhjen e Drinit/ Specialistët: Ndotja alarmante, sa më parë një zgjidhje
18/08 15:11
Qendra e re e Fierit/ Punimet drejt fundit, inaugurimi në 1 shtator
15/08 12:11
Dezinsektimi në Sarandë/ Mushkonjat kthehen në problem për pushuesit
15/08 12:08
Kalldrëmet e Gjirokastrës/ Nis ndërtimi i mozaikëve në rrugë
13/08 21:02
Rinohet Vlora e vjetër/ Restaurohen 68 objekte shekullore në qytet
09/08 15:50
Vajzat, nxënëset më të mira/ 10 më të mirët, 8 janë maturante me notën 9.8
08/08 19:59
Pushime të lira në Pogradec; Çmimet shumë herë më të ulëta se në bregun tjetër
07/08 15:44
250 fëmijë çdo ditë në urgjencë/ Ndihmë mjekësore për shkak të temperaturave dhe virozave të stinës
04/08 16:33
Digjitalizimi në Tiranë e Durrës/ Transmetimet analoge mbyllen, merrni Digitalb
04/08 13:06
Festa e lakrorit në Polenë/ Promovohet tradita në Korcë, shumë turistë vendas dhe të huaj
04/08 12:53
Kamp veror për fëmijët; E hap Bashkia e Tiranës
02/08 17:40
Piro Misha, drejtor i Bibliotekës/ U emërua nga Këshilli i Ministrave pas dorëheqjes së Persida Asllanit
02/08 06:50
Të huajt që mësojnë shqip/ Dashuria solli Danielën nga Italia në Shqipëri
01/08 20:02