Jashtë BE-së deri në 2025. Serbia dhe Mali i Zi, para Shqipërisë
06/02/2018 20:31

Pas 15 vitesh, Bashkimi Europian publikon një strategji të re zgjerimi, me të cilën synon të ndezë një garë vrapimi për 6 vendet e Ballkanit Perëndimor, që sot janë në stade të ndryshme të përafrimit me BE-në.

Bordi i UT akuzon Rektorin Koni: Uzurpoi kompetencat
19/02 21:18
Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje
19/02 20:41
Kundër HEC-eve edhe në Kukës, banorët refuzojnë ndërtimet mbi lumin Reka
19/02 20:27
Aksidenti i rëndë në Shkodër, 10-vjeçarja në gjendje të rëndë
19/02 15:18
Hetim ekstradimit të “financierit”, Prokuroria pyet avokatin e Nezar Seitit
19/02 15:14
Haxhinasto merret në pyetje
19/02 15:07
Shqipëria josh bizneset italiane
19/02 15:02
Anulohen HEC-et në Osum
19/02 14:51
Apeli Durrës lë në burg Dashamir Xhikën dhe Andi Tomën
19/02 14:46
Aksidenti shuan familjen
19/02 09:39
Kryeministri grek autorizon negociatat finale me Shqipërinë
19/02 09:34
Ariu nuk fle më në dimër prej ngrohjes globale
18/02 15:52
Kalaja në Gjirokastër po dëmtohet
18/02 10:39
Gripi po tërhiqet, më pak të prekur nga sëmundja
17/02 22:26
Replika me Haradinajn, Rama: Debatet normale
17/02 15:16
10-vjetorin e Pavarësisë kosovarët e festojnë në Shqipëri
17/02 14:58
Krisje e gotave të Pavarësisë, debati Rama-Haradinaj mbyllet me dolli
17/02 12:18
10-vjetori i Pavarësisë së Kosovës, Presidenti Meta mesazh urimi
17/02 11:00
Rrëshqitjet e dheut në Gjirokastër, banorët protestë në rrugën nacionale
16/02 23:47
Ndihma ekonomike, Ministria: Raste abuzimesh. PD: Publikoni kriteret e përfitimit
16/02 21:11