Greva e urisë në Ballsh, një prej naftëtarëve dërgohet në spital
26/02/2020 10:50

Sot, në ditën e dhjetë të grevës së urisë së naftëtarëve të Ballshit, këta të fundit rezufojnë shërbimin mjekësor. Sokol Dautaj, një prej drejtuesve të protestës thotë se është thyer çdo lloj besimi, ndërkohë që kanë lënë një afat dhe nuk e kanë zbatuar.

Top News – Pronari që s’vë mend!/ Hap lokalin, merret vendimi ekstrem
05/04 11:44
“Të gjithë së bashku do ia dalim”/ Parodistët e Vlorës bashkohen në një mesazh për koronën
05/04 11:19
Theu urdhrin për herë të dytë duke hapur lokalin, i bllokohet aktiviteti për 6 muaj
05/04 11:16
50 persona të bllokuar në Kapshticë, dy ditë pritje në kufi
05/04 10:44
Italiani mes lotëve: “Falenderoj Suelën dhe Eduardin”, ja pamjet prekëse
05/04 09:39
20 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho
05/04 01:49
Top News – Pamje të rralla me dron/ Qytetet nëpër botë me rrugët bosh
04/04 20:57
Burra, gra dhe të moshuar të gjithë në qiell të hapur në Kapshticë, nuk lejohen të futen në Shqipëri
04/04 20:46
Rastet e shtuara në Shkodër/ Dalin pozitivë 9 pjestarë të dy familjeve
04/04 20:39
Mos thyeni karantinën/ Thirrje për të rezistuar dhe për të mundur koronavirusit
04/04 20:27
Top News – “Jemi në mesin e betejës”/ Manastirliu – Lufta nuk ka mbaruar
04/04 20:24
Gjurmë Shqiptare/ Pasuria e madhe që nuk shfrytëzon shqipëria
04/04 20:22
Burg për thyerje karantine/ Rama: Masa të reja ndëshkimore nga e hëna, por edhe lehtësim lëvizje
04/04 20:16
Rregulla drastike në tregun e Kombinatit/ Velaij: Do të ndërhyjë punonjësi i ushtrisë apo policisë
04/04 20:15
Humor poshtë ballkonit/ Çdo pasdite, koncert në lagjet e Durrësit
04/04 20:14
Ilaçi antiparazit kundër Covid-19/ Shkencëtarët në Australi kanë publikuar studimin
04/04 20:13
4 mln euro ndihmë e BE/ Soreca: Pajisjet mjekësore që do të blihen për spitalet
04/04 20:11
Qiradhënësit duan mbështetje/ Elbasan, mes tyre janë pensionistë dhe të papunë
04/04 20:09
“Eksportet po marrin goditje”/ Zusi: Nuk pres që gjatë prillit të shkurtohen vende të tjera pune
04/04 20:09
Meta kundër masave ekstreme/ “Të mos rrezikojmë krijimin e konflikteve të reja sociale & gjyqësore”
04/04 20:08