Gënjeu kongresin/ 40 muaj burg aleatit të Trump
21/02/2020 04:38

Roger Stone, politikani republikan i përfshirë në hetimet për Rusinë në vitin 2016, është dënuar me 40 muaj burg për gënjim të Kongresit dhe manipulim të dëshmitarëve, me qëllim të mbrojtjes së presidentit amerikan, Donald Trump.

Top News – Super-paketa e stimulimit/ Itali, 400 miliardë euro për bizneset
07/04 12:29
Top News – Koronavirusi në Kinë/ Nuk raportohet asnjë viktimë
07/04 12:28
Top News – Koronavirusi në SHBA/ Prek më shumë afro-amerikanët
07/04 12:26
Top News – Kompania franceze/ Prodhon testin e shpejtë të covid
07/04 12:25
Top News – Kryeministri britanik/ Kalon natën në kujdes intensiv
07/04 12:24
Top News – Trump ofron ndihmë/ Për kryeministrin britanik Johnson
07/04 10:24
Boris Johnson në terapi intensive, gazetari tregon të rejat më të fundit nga Londra
07/04 03:53
Top News – Përkeqesohet Johnson/ Po trajtohet në terapi intensive
06/04 22:14
Greqi, sot 6 vitima/ Nërkohë bien rastet e reja me Covid-19
06/04 21:31
439 viktima në Britani/ Kryeministri vijon të jetë i shtruar në spital
06/04 21:29
Java më e vështirë në SHBA/ Mbi 337 mijë të infektuar dhe 9650 viktima nga Covid 19
06/04 21:27
Top News – Rritet numri i viktimave/ Itali, shtohen edhe të shëruarit
06/04 21:25
Top News – Koronavirusi në botë/ Shkakton mbi 70 mijë viktima
06/04 18:30
Top News – Përse vret të rinj/ Përpjekje për të zbardhur misterin
06/04 17:21
Top News – Gëzim në Zelandën e Re/ Lepuri i pashkës, jo në izolim
06/04 17:21
Top News – Bekime nga qielli/ Papa i vetëm në Shën Pjetër
06/04 17:21
Top News – Rinis puna në Wuhan/ Qyteti drejt hapjes së plotë
06/04 17:20
Top News – Spanjë, më pak viktima/ Vendi regjistroi 13 mijë persona që humbën jetën
06/04 17:01
Top News – Një javë nga pashket/ Korona ‘vret’ dyqanet e çokollatave: Pa koment
06/04 14:50
Top News – Shkencëtarja shqiptare/ ‘Vaksina e gatshme pas 18 muajve’
06/04 14:48