Gazetarët të pambrojtur/ Vëzhguesit: Politika, gjuhë denigruese kundër medias
21/06/2019 15:41

Liria e shtypit në Shqipëri është duke u përkeqësuar. Ky është përfundimi i një misioni ndërkombëtar vëzhguesish i përbërë nga përfaqësues të organizatave ndërkombëtare të mbrojtjes së lirisë së medias dhe gazetarëve.

Të ushqehesh me borxhe. 19 % e familjeve shqiptare marrin ushqime me listë
15/10 19:58
Fëmijët shqiptarë në Siri/ Gruaja nga Tirana: Vajza më kërkoi ndihmë, po rrezikohen
15/10 19:41
Kushti gjerman për drejtësinë/ Ja gjyqtarja që iku duke shmangur kontrollin e vettingut
15/10 19:38
Sot vendimi për Shqipërinë, Rama: Vendimarrja nuk ka lidhje me çfarë kemi bërë
15/10 16:42
Reagon gjyqtari Kuqo: Telefonata vjen nga një grusht kriminel i atdheut
15/10 15:50
Pensionistët, shpërblimi në dilemë/ Financat ende nuk kanë fonde
15/10 15:47
Bashkitë duan më shumë para/ Kryebashkiakët kërkojnë para nga rentat
15/10 15:45
Transformimi i Piramidës, bashkia merr në dorëzim projektin për të nisur punimet
15/10 15:41
Të jetosh në errësirë… Historia e Adivijes nga Elbasani, që u verbua kur ishte 4 vjeçe
15/10 15:35
Biznesi italian, ankohet: “Rënia ekonomike, ndikuan edhe faktorë të brendshëm”
15/10 15:15
Korçë/ Alarm për bombë në makinën e gjyqtarit Markelian Kuqo
15/10 14:17
Gjyqi për kokainën, nis procesi për Arbër Çekajn
15/10 13:52
“Na morën pensionin dhe kursimet”/ Grabitja e çiftit në Korçë; rrëfimi i të moshuarit
15/10 13:31
Dita e të verbërve/ Marshim për të kërkuar vëmendje
15/10 13:18
Në Dardhë për ecje në natyrë/ Korçë, në 1350 metra lartësi, turizmi vijon
15/10 13:13
Në Shqipëri, miell i varfër/ Niveli i proteinave është 6 përqind, duhet të jetë 12
15/10 13:11
Humbën fëmijën, padisin mjekun/ Dy prindërit në Tiranë e akuzojnë për mjekim të pakujdesshëm
15/10 13:05
Pas denoncimit të “FIKS FARE”, dorëhiqet zëvendësministri i Shëndetësisë në Maqedoni e Veriut
15/10 11:41
Video/ “Unë jam viktima, jo molla e sherrit”- ja rrëfimi i Marsidës në Open
15/10 08:22
E rëndë, nën kërcënimin e armës vidhet çifti i të moshuarve
15/10 00:13