Flamurtari fiton Kupën e Shqipërisë
19/05/2014 00:00

Flamurtari është fituesi i Kupës së Shqipërisë, pasi mundi në finale 1-0 skuadrën e Kukësit.

Aksident në Korçë-Bilisht, katër të plagosur
16/07 13:38
Festa e brumit në Gjirokastër/Produkte nga e gjithë Shqipëria në panair
16/07 12:35
Lushnjë/Humb jetën duke ndjekur hajdutin, 57-vjeçarit i kishin vjedhur lopën
16/07 12:24
Fiks Fare/ Shiste kumbulla buzë rrugës në këmbë, policia rrugore i bllokon makinën!
15/07 20:40
Shkarkimi i Presidentit/ Komisioni hetimor do marrë edhe ekspertizë të huaj
15/07 20:07
Tre letër-porosi nga Kosova dhe Italia/ Lidhja e trafikut të drogës mes Avdylajve, laboratorit në Has, Seferit dhe Mehmetit
15/07 20:05
Përplasja për Vaun e Dejës/ PD: Zgjedhje me fletëvotimi false
15/07 20:03
Tragjedia në kanionin e Holtës/ Në lumë u mbyt një 25 vjeçare, ndërsa sot rikthehen turistët
15/07 15:37
Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 4 të plagosur
15/07 14:39
FOTO/ Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 3 të plagosur
15/07 14:17
Plazh edhe në Belsh/ Projekti për liqenin në mbështetje të turizmit
15/07 12:20
Fluks vizitorësh në Butrint/ Këtë vit priten më shumë vizitorë
15/07 12:14
Telefonat po na shtrembërojnë/ Pasojat e rënda në trupin e njeriut nga teknologjia
15/07 10:50
Mbytet 25-vjeçarja në kanionin e Holtës
14/07 21:51
Kalaja e Kaninës/ Supriza e polakëve që kalojnë pushimet në Vlorë
14/07 19:53
E diela në pishina/ Destinacioni i preferuar për banorët e Tiranës
14/07 19:50
Në spitale, ilaçe pranë skadencës/ KLSH zbulon “depon” me ilaçe të skaduara
14/07 19:46
Përfundon rehabilitimi i bllokut të banimit në Njësinë 2, shqetësim i hershëm i banorëve
14/07 13:59
Digitalb si Netflix/Së shpejti prezantohet investimi në teknologjinë Over the Top
14/07 12:33
Surpriza në ditëlindjen e Digitalb/ Në datat 14 dhe 15 korrik hap free si dhuratë të gjitha kanalet e platformës
14/07 12:31