Dëshmitari X zbulon identitetin: Agroni më la në baltë
17/05/2018 15:30

Basha tha se Rama dhe Xhafaj u informuan që të hënën nga Agron Xhafaj kush është dëshmitari X por ata bënë gjithçka për ta kapur, joshur kompromentuar dëshmitarin, para se ai të jepte këtë dëshmi tronditëse.

Vetting te avokatët? Të rrëzuarit nga Vettingu, jo avokatë. Hezitim për kufizimin
23/05 20:05
Shkatërrohet shpella e stalaktiteve, u zbulua gjatë gërmimit të një guroreje
23/05 20:00
Ilaçet me rimbursim, me kusht
23/05 15:41
Matura, provimet në korridore. Udhëzimi i MAS: Për arsye sigurie
23/05 15:31
I ikën gjyshes nga kontrolli, mbytet në pishinë 3-vjeçari
23/05 15:28
Ëndrra e Tanit vazhdon! 10 vite më parë, krijuesi i Top Medias u nda nga jeta
23/05 15:26
Arratiset nga salla e gjyqit 28-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore
23/05 14:42
Pa Koment – VIDEO/ Momenti i arratisjes së 28-vjeçarit nga salla e gjyqit
23/05 13:12
Ushtari në Lushnjë tentoi të grabiste bankën
23/05 12:11
Pa Koment – Ish-ministri i Brendshëm Tahiri apelon “arrestin shtëpiak”
23/05 12:07
Pa Koment – Arratiset nga salla e gjyqit 28-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore
23/05 11:21
Pa Koment – Kukës, trafik i rënduar në Rrugën e Kombit
23/05 10:10
Parashikimi i Motit 23 Maj 2018
23/05 09:10
Të mashtruarit nga ndërtuesi: Na morën tokën, pallati mbeti në mes
22/05 21:47
Të papunë në prag pensioni, konflikti në Fondin e Sigurimeve Shëndetësore
22/05 20:57
Art në burg; Të burgosurit, panair me krijimet brenda në qeli
22/05 20:54
Matematicieni i artë, maturanti i “Petro Ninit”, i treti në Ballkan
22/05 20:52
Notis Sfakianakis në Tiranë: Nuk i kam ofenduar kurrë shqiptarët
22/05 20:43
Kush është Ermali? Prokuroria kërkon “policin” e audiopërgjimit
22/05 19:37
Vrasësi i Artan Cukut u zbulua, urdhrat e ndalimit vijojnë
22/05 15:33