“Bisha” Alesia Bami fiton sfiden e forces me modelen sexy – Procesi Sportiv, 20 Janar 2020
21/01/2020 11:24
De Biasi refuzon Partizanin! Kërkoj nivel tjetër skuadre – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:56
Gjuzi thirrje De Biasit, duhet të jesh President i Shpipërisë – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:53
Jemini: Te Partizani Bylis pashë gabime fëminore – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:35
De Biasi: Nuk besoj tek rikthimet, Kombëtaren e dua si… – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:15
Ilda Bejleri ngacmon Gjuzin: Ka derbi dhe në familjen kryeministrore-Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:13
Jupi: Rritja e Tiranës e çuditshme por reale – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:12
De Biasi: Nuk e kuptoj rritjen e Tiranës, rastësi apo projekt? – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:10
CoronaVirusi në Itali, De Biasi:Ja ç’më ndodhi në Rinas – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:08
Kujtim Gjuzi dhuratë Gianni De Biasit në studio – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020
25/02 10:06
De Biasi analizë Juventusit: Ja pse nuk më bind…- Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020, Pjesa 3
25/02 01:29
Gianni De Biasi në Shqipëri: Ja projekti im i ri – Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020, Pjesa 2
25/02 01:28
Gianni De Biasi, Derbi, Tifozët dhe Futbolli Shqiptar- Procesi Sportiv, 24 Shkurt 2020, Pjesa 1
25/02 01:09
Plas debati për golin e Tiranës, e kapi apo nuk e kapi? – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:55
Air Albania, thyhet siguria e stadiumit, tifozët fusin…- Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:54
Alesia Bami ngatërron Dinamon, plas humori në studio – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:50
Jemini: Kur më dolën me armë në Shkodër… – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:50
Atentat me Tritol, Sinemati: Shkodranët … – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:49
E zbulon gazetari, Ernest Gjokën e kanë marrë peng në Shkodër – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:49
Historia e modeles me emrin e veçantë të një skuadre futbolli – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:48
Boks në studio, Alesia Bami godet fort… – Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020
18/02 10:48