Gabriela thumbon të ftuarin: Je shumë shpirtëror – Procesi Sportiv
23/04/2024 00:00

Sot i ftuar në studio ekipi i vajzave të Dinamos në volejboll i rikthyer në Superligë pas 16 vjetësh. Një tjeter temë ajo e klubit Tirana dhe ankandi që ka nxjerrë klubin në shitje. Si do jetë fundi për presidentin Halili. Në europë vazhdojnë polemikat pas El Clasico. Moderatorë Edi Manushi dhe Alesia Bami Kryeredaktor Glenti Nallbani Me pjesmarrjen e Gëzim Sinemati, Redi Jupi, Lorenc Jemini, Kostandin Pula, Gabriela Arapi, Artan Hoxha, Redion Zaloshnja, Altin Mertiri, Erion Maksuti.

Partizani apo Egnatia? Festat shpërthejnë në mbarë Europën – Procesi Sportiv
21/05 00:01
Surprizon Jupi: Ja kush e fiton kampionatin, është vendosur – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Çunat e veriut “pushtojnë” Kombëtaren, Meridian Ramçaj numëron… – Procesi Sportiv
21/05 00:00
A janë Egnatia dhe Partizani dy skuadrat më të mira? Analiza – Procesi Sportiv
21/05 00:00
“Fillova të qaj” rrëfimi i Altin Gocit para vajzës – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Livia flet për ndarjen nga Mevlani “Kam dal me një futbollist” – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Argjira rikthehet me Gracianon, vjen konfirmimi live në studio – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Gabriela Arapi vjen me flamengo dhe bën premtimin e madh – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Gabimi i Vllaznisë! Analiza e padëgjuar e Prof. Kabos – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Lamtumira e Jurgen Klopp, emocionohet Altin Goci – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Lamtumira e Jurgen Klopp, emocionohet Altin Goci – Procesi Sportiv
21/05 00:00
Shqipëria “ortake” me Serbinë, tifozët ndihen të tradhtuar – Procesi Sportiv
14/05 00:01
Dy vëllezërit nga Italia flirtojnë me Gabrielën, “Ju shumë… – Procesi Sportiv
14/05 00:00
Vejusha e zezë Gabriela: Ditë zie, 22 burra… – Procesi Sportiv
14/05 00:00
Vllaznia pësoi 5 gola! Jupi: Kanë prishur dhe tifozët, asnjëherë… – Procesi Sportiv
14/05 00:00
Juli, gazetarja e kampionatit ndez debatin: Çdo ekip mori… – Procesi Sportiv
14/05 00:00
Shqipëria partnere me Serbinë, Jupi: Një provokim – Procesi Sportiv
14/05 00:00
Javier Zaneti mesazh për Procesin, “Do vij në Tiranë…” – Procesi Sportiv
14/05 00:00
“Skenë e shëmtuar” Jemini: Nuk kam parë lënie si… – Procesi Sportiv
14/05 00:00
Djemtë nga Durrësi habisin studion me topin e Ronaldinhos – Procesi Sportiv
14/05 00:00