Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët
15/03/2019 19:30

“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. Prandaj, kur më pyesin, përse nuk ulesh me Ramën, përse nuk na dëgjon, unë e kam përgjigjen fare të thjeshtë. Ju dëgjova një herë, doli që e kishit gabim. Nuk ju dëgjoj më. Tani do të dëgjoj vetëm qytetarët shqiptarë”, tha Basha.

Fredi Bejleri s’do të kandidojë. KQZ: S’ka përfunduar afati 10-vjeçar pas dënimit. Reagon Athina
18/05 18:51
Rama: SHBA-BE, listë të zezë për këdo që prek zgjedhjet
18/05 18:48
“SHBA-BE, listë e zezë për zgjedhjet”
18/05 15:24
Fredi Bejleri s’do kandidojë
18/05 14:51
Opozita e re i trembet një pakti Rama-Basha. Bie dekreti i Metës
16/05 21:57
Peticion për ndryshimin e sistemit. Jo më fuqi kryetarëve për listat
16/05 20:20
SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit. Lajmin e dha “Zëri i Amerikës” gjatë intervistës me Monika Kryemadhin
16/05 19:40
Vettingu në polici, mazhoranca rrëzon Metën
16/05 17:58
“Negociata, por edhe protestë”
15/05 15:23
Dialogu, Basha lë derën hapur: Mirëpresim ndërkombëtarët për zgjidhjen e krizës
14/05 20:44
Rama fton Bashën për dialog pa kushte: Gati për gjithçka
14/05 20:43
Kandidatët e Lokaleve 2019, “Bindja” në 25 bashki. 7 regjistrohen si të pavarur
14/05 20:37
Wake Up/ Olti Rrumbullaku: Kishte ardhur koha ti futesha politikës
14/05 12:27
Basha: Qeveria iu përgjigj thirrjes sonë me dhunë barbare!
13/05 20:46
Basha: Rama, mos kalo caqet! Pushtetin s’e mban dot me dhunë. Largimi, i panegociueshëm
12/05 20:26
Rama: Qeveria nuk rrëzohet; Vlerëson policinë, fton Bashën për dialog dhe ironizon Metën
12/05 19:56
Ndërkombëtaret, thirrje kundër dhunës. Presidenti Meta bën thirrje për qetësi
12/05 11:17
PS zgjedh kandidatët; Zyrtarizohen emrat për 59 bashki
11/05 17:25
Basha: Nuk është betejë për pushtet, por zgjedhje pa PD nuk do të ketë. E shtuna vendimtare
10/05 20:19
Basha: E shtuna vendimtare. S’është betejë për pushtet
10/05 15:11