Avokati që raportoi rastin e përdhunimit në Drenas: Duhet zgjidhur në rrugë ligjore
10/02/2019 13:00

Rasti i vajzës së mitur që u abuzua seksualisht nga mësuesi i saj dhe hetuesi i policisë, vazhdon të jetë tema më e përfolur në Kosovë.

Thaçi: Të pezullohet taksa! Fundi i vitit sjell marrëveshjen historike me Serbinë
17/02 12:41
Kosova, 11 vjet shtet. Nisin festimet, ekspozohet deklarata e shpalljes së Pavarësisë
17/02 08:23
Kosovë, Hahn ndërmjetëson për taksën
16/02 20:29
Trump, thirrje për njohje të ndërsjellë; BE, e shqetësuar sërish për taksën
15/02 20:04
AFP për Kosovën: Në “kafazin” e vizave të BE
15/02 12:21
NATO paralajmëron Kosovën: Shqyrtojmë shkallën e bashkëpunimit prej taksës
14/02 20:18
Intervistë me ekspertin e çështjeve ndërkombëtare, Avni Mazreku, 11 Shkurt
14/02 20:14
Intervistë e deputetit të LDK-së, Naser Rugova, 13 Shkurt
14/02 20:12
Kontrollorët në grevë, anulohen fluturimet në Kosovë
14/02 15:54
Kosovë, platforma për dialogun në duart e liderëve kosovarë
13/02 12:10
Taksa, Haradinaj s’tërhiqet edhe pas takimit me ambasadorin e SHBA
12/02 20:18
Amerikanët, bojkot Kosovës si reagim për “taksën”
11/02 20:38
Avokati që raportoi rastin e përdhunimit në Drenas: Duhet zgjidhur në rrugë ligjore
10/02 13:00
Një muaj paraburgim për mësuesin e Drenasit
09/02 17:14
Kuvendi i Kosovës mblidhet për rastin e rëndë të Drenasit
09/02 10:45
Ambasadorët e SHBA në Prishtinë e Beograd kërkojnë marrëveshje
08/02 15:13
“Presheva” kërkon bisedimet: Na përfshini në dialogun Kosovë-Serbi
07/02 13:46
Kosovë, protesta e të rinjve: Përdhunuesit, në burg!
07/02 12:42
Skandal në Kosovë, e mitura përdhunohet nga mësuesi e polici, e më pas aborton
07/02 10:50
Intervistë me Duda Balje, deputete e koalicionit ”Vakat” në Kosovë
06/02 16:55