Aksident në Lushnje, makina përplas këmbësorin. Në gjendje të rëndë
20/02/2020 21:07

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Lushnje-Rrogozhinë.

Top News – Kantierët e ndërtimit/ Rama-rifillon puna në disa zona
02/04 14:11
“ Të vazhdojë reforma në drejtësi”/ Mesazhi i Ambasadës Amerikane për distancimin social
02/04 13:58
Ndërmjetesimi vazhdon/ Si zgjidhen konfliktet në kohë pandemie
02/04 13:57
16 viktima nga korona/ Humb jetën një 78-vjeçar. 277 të prekur në shqipëri, 8 prej tyre fëmijë
02/04 13:57
Korona në Shkodër/ Infektohet një grua në varrimin e bashkëshortit
02/04 13:56
Dy raste të reja në Lezhë/ Një prej tyre dërgohet në Tiranë
02/04 13:56
Infektohet nëna me dy vajzat/ Rastet e reja në Elbasan. Pacientja shtrohet në Tiranë
02/04 13:56
Dalja me leje/ Sa po zbatohet nëpër lagjje
02/04 13:55
Autizmi në kohë pandemie/ Vështirësitë e qëndrimit mbyllur
02/04 13:55
Top News – Energji dhe entuziazëm/ Itali, nisi puna e mjekëve tanë
02/04 13:39
Ja mesazhi i 66 vjeçarit nga Fieri që fitoi betejën me korona
02/04 13:35
Shtetrrethim! Gjobiten këmbësorë e shoferë gjatë 24 orëve të fundit
02/04 13:22
Bizneset e dëmtuara nga korona/ Kompanitë e makinave me qira kërkojnë mbështetje
02/04 12:38
Dita botërore e autizmit/ Mesazhe sensibilizuese nga fëmijë dhe prindër
02/04 12:19
Korona/ Shkon në 16 numri i viktimave, 277 numri i të prekurve në vend
02/04 11:37
Shahini: Mësimi online vazhdon si në katër javët e para
02/04 08:29
Kur do kemi lehtësira? Rama: Po e mendojmë për javën tjetër, por do të jetë me pikatore
02/04 05:08
Bllokuar përtej kufirit, emigrantët nuk mund të kthehen në Shqipëri
02/04 01:47
Piktori braktis studion, Gazmend Leka qëndron në izolim në shtëpi
02/04 01:46
Vendimi i Këshillit Bashkiak të Tiranës: Hiqet qiraja për banesat sociale
02/04 01:44