Shpejtësi dhe çmenduri në Arabinë Saudite (Video)
21/09/2017
Një video e postuar së fundmi tregon se si një burrë varet nga dritarja e një makine në ecje e sipër për të goditur një shofer të një makine tjetër.

Gjithçka ndodhi në një autostradë të Arabisë Saudite.

Pasi mundohet ta grushtojë disa herë duke u zgjatur, ndodhi ajo që pritej. Guximtarit i hapet dera e makinës dhe rrotullohet disa herë në asfalt.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.