Wake Up

E hënë - E premte, Ora 07:00 - 09:50

Programi  Wake up, programi i mëngjesit me tema qe trajtojnë: një sjellje sociale,  fenomene apo tabu te shoqërisë, që  vijnë si reflektim i ngjarjeve të ditës. Një program informues, edukativ, promovues dhe argëtues. Prezantuar nga Isli Islami, Oriela Nebiaj

Video

Wake Up/ Parodi me vajzat shqiptare të showbizz-it. Reperi: S’më është mërzitur asnjëra
11/06 11:30
Wake Up/ Ray Ray “Herkuli” që i këndon vajzave shqiptare të showbizz-it, Megit, Oriolës, Kejsit etj
11/06 11:23
Wake Up/ Vjen në studio me bluzën e stampuar me portretin e Dritan Hoxhës, reperi thotë pse?!
11/06 11:02
Wake Up/ Suksesi në Japoni i Neuro Arkitektes nga Kosova, Dea Luma, motra e këngëtares Vesa Luma
11/06 10:45
Wake Up/ Mjeku psikiatër Neli Demi: Çfarë duhet të bëni për të bërë një gjumë të mir
11/06 10:44
Wake Up/ Mbani frymën miq! Nis Euro 2020 mes pandemisë. Të gjitha risitë dhe parashikimet
11/06 10:44
Wake Up/ Arjan Peço bën parashikimin për dy ekipet finaliste të Kampionatit Evropian
11/06 10:17
Wake Up/ Nallbani zbulon shumat marramendëse që marrin fituesit dhe humbësit e Euro2020
11/06 10:17
Wake Up/ Më mirë “buf nate” apo “zog mëngjesi”? Studimi tregon cilët rrezikohen nga depresioni
11/06 09:46
Wake Up/ Dr. Ilir Alimehmeti: Ora policore të hiqet. Nuk ka asnjë logjikë tani me mot të mirë
11/06 09:21
Wake Up/ Ekspertët: Shpjegimi shkencor pse leku ngjitet te vendi i injektimit të vaksinës SarsCov2
11/06 09:20
Wake Up/ Shtypi i ditës, 11 Qershor 2021
11/06 08:18
Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
11/06 08:16
Wake Up/ Turistëve nga rajoni që zgjedhin Maqedoninë, u ofrohen vizita falas në sitet turistike
10/06 11:09
Wake Up/ Dhoma e Zejtarisë: “Mjeshtërit” shqiptarë të zejit më të kërkuarit në Gjermani
10/06 10:53
Video të tjera