Dancing with the stars

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer nën një shumllojshmëri disiplinash.

Video

Kërcime tradicionale, nata Halloween, të ftuar specialë dhe përplasjet mes konkurentëve të DWTS
07/09 18:07
Pesë kërcimet më të mira të finalistëve dhe Dance Off-et në “Dancing With the Stars”
07/09 18:04
Pesë hapjet spektakolare të “Dancing With The Stars”, kërcimet më votuara dhe ato më të klikuarat
07/09 18:01
Promo | “Dancing With The Stars”, sezoni i ri së shpejti në Top Channel!
07/09 13:09
Dancing With The Stars – Finale, 1 Janar 2023
02/01 07:52
Sara Hoxha, fituesja e edicionit të parë të “Dancing With The Stars” në Top Channel
02/01 01:09
Lori dhe Jurgen, motër e vëlla performojnë për herë të parë bashkë në skenën e “DWTS”
02/01 00:58
Produksioni i “DWTS” fton zyrtarisht Lori Balën t’i bashkohet jurisë në edicionin e ardhshëm
02/01 00:57
Kërcimi i fundit i Elhaida Danit, përlotet Dalina Buzi – Dancing With The Stars
02/01 00:40
Xhensila Myrtezai, Elgit Doda dhe Salvatore Esposito votojnë mikeshën e tyre Elhaida Dani – DWTS
02/01 00:31
Incident në skenë, Sara Hoxha menaxhon në mënyrë perfekte emocionet gjatë kërcimit – DWTS
02/01 00:21
Shpërthejnë në lot Arditi dhe Jora, në kërcimin e tyre të fundit – Dancing With The Stars
02/01 00:14
E prekin skenën për herën e fundit sonte, Megi Pojani dhe Jurgen Bala – Dancing With The Stars
02/01 00:10
Për herë të parë Ledri Vula, Ylli Limani dhe Dhurata Dora videomesazh për Sara Hoxhën – DWTS
02/01 00:04
Sonila Meço, Samanta Karavella dhe Semi Jaupaj votojnë mikun e tyre Ardit Çuni – DWTS
01/01 23:43
Video të tjera