Procesi Sportiv

Çdo të hënë, Ora 23:00 - 00:25

Programi “Proçesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, të ftuar special të cilët vijnë çdo javë në emision.

Video

Modelja amerikane kthehet në Shqipëri pas 24 vjetësh, ja lidhja me futbollin – Procesi Sportiv
08/06 00:30
Flamurtari në Kat. e dytë, reagon për herë të parë presidenti Idrizi-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Redi Jupi: Kombëtarja nuk të inspiron dhe më bëri çudi… – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Sherr për Flamurtarin, Sinemati-Idrizi “Mos më thuaj mua s’të zë…”-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Habit Sinemati: Ja ç’më thanë pas reklamës së TOP ARENA – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Kombëtarja me Rejan s’bind, analiza me Jupin, Sinematin, & Peçon – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Viola është me vonesë! Ja çfarë i bënë çunat e futbollit – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Edi Grishaj: Ja si e gjeta aktoren amerikane për filmin e ri – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Regjisori Grisha:Kam aktor nga Holliwood por ja çdo marr nga Procesi-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Lorenc Jemini: Nuk e kuptova pse kombëtarja ishte aq shumë nervoze – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Edi Manushi habit aktoren amerikane me… “Sa paguhesh…” – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Gloria çmend studion, ja çfarë i la pa fjalë të ftuarit – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Arjan Peço analizon Kombëtaren: Sa të jetë Edi Reja… – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Euro2020, ja favoritët për të fituar kampionatin e verës – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06 00:30
Flamurtari tiki taka me Barcelonën. Sot në Kat. e 2 ja reagimi i Idrizit – Procesi Sportiv
08/06 00:30
Video të tjera