S’e Luan Topi

E shtunë, 18:00

Gjithmonë, "ajo që po flitet është e verteta që s'e luan as topi!". Një emision që pretendon të hyjë në privatësinë e të ftuarit, me lejen e tij, për të rrëfyer diçka të pathenë.

Video

Altin Goci ndan dhimbjen/ Ana Kabashi shpërthen në lot, ja loja e Artës në BBV – S’e Luan Topi
24/02 19:32
“Veç bukë e sheqer”, plagët e Ana Kabashit nga lufta në Kosovë! Gjykimet e sakrificat- S’e Luan Topi
24/02 19:31
“Nuk e dija nëse motra ishte gjallë”, Ana s’ndal lotët, letra e motrës i kujton… – S’e Luan Topi
24/02 19:30
Ana Kabashi në ngashërim për betejën e babait me sëmundjen: Arta i qëndroi në spital – S’e Luan Topi
24/02 19:30
Ana Kabashi në lot: Mamin e nxorën policët me shkop, vëllai me këmbën e thyer… – S’e Luan Topi
24/02 19:30
“Ilnisa e ka përqeshur”, Ana Kabashi: Ja çfarë mesazhi i dhashë Artës në BBV – S’e Luan Topi
24/02 19:30
Altin Goci prek me rrëfimin si kurrë më parë, surpriza që do ta habisë… – S’e Luan Topi
24/02 19:02
“Mbeta pa nënë dhe baba”, i përlotur, Altin Goci rrëfen humbjen e prindërve – S’e Luan Topi
24/02 19:01
Vajzat surprizojnë Altinin, bashkëshortja i dërgon dedikimin e Shën Valentinit – S’e Luan Topi
24/02 19:00
“Je melodia e jetës sime”, Altin Goci pa fjalë nga letra emocionuese – S’e Luan Topi
24/02 19:00
“Kthimi” i Altin Gocit, prapaskenat e prodhimeve të tij muzikore – S’e Luan Topi
24/02 18:31
“Më mungojnë”, emocionohet Altin Goci: Prindërit ishin fansat e mi më të mëdhenj – S’e Luan Topi
24/02 18:30
Altin Goci nostalgjik, si u krijuan këngët e famshme të “Ritfolk” – S’e Luan Topi
24/02 18:30
Gerti propozon Saiden, surpriza e puthje! Sekreti i Gabrieles, pëlqimi për Vesën – S’e Luan Topi
17/02 19:32
“Lotët që fshihja në Big Brother, sekretet që s’ndaj e asnjë”,rrëfehet Gabriele Mezini–S’e Luan Topi
17/02 19:31
Video të tjera