Ftesë në 5

E hënë - e premte, 17:00

“Ftesë në pesë” është një program sa informues aq edhe argëtues. Ngjarje kulturore, ndodhi në jetën e VIP-ve, fokusim mbi marrëdheniet familjare të politikaneve e personave publike, pasqyrim të historive të prodhuara nga reality dhe talent show të ndryshëm. Prezantuar nga Bieta Sulo.

Video

Shkëlqeu në Portugali, sopranoja shqiptare tregon rastësinë e madhe të asaj nate/ Ftesë në 5
02/06 18:00
Habit sopranoja: Është fatkeqësi të kesh babin të njohur, kam qenë “delja e zezë”/Ftesë në 5
02/06 18:00
Ftesë në 5,“20 vite në dollap” të Arta Jasharit & një dashuri që mungon ende,2 Qershor 2023, Pjesa 3
02/06 17:53
Ftesë në 5, Sopranoja: S’guxoj të këndoj këtë këngë të Nexhmije Pagarushës… 2 Qershor 2023, Pjesa 2
02/06 17:51
Ftesë në 5, 1 vit mama, Marjona Metohu mes lotësh: Ja kërkesa e burrit! 2 Qershor 2023, Pjesa 1
02/06 17:50
Mes lotësh, Marjona Metohu surprizohet nga mikesha e ngushtë: Nuk ta fal kurrë/ Ftesë në 5
02/06 17:30
Skena xhelozie nga burri, këngëtarja: Mora valixhet të ikja nga shtëpia
02/06 17:30
Neps për sushi në shtatzëni, këngëtarja: Ikja haja fshehurazi në shtëpi/ Ftesë në 5
02/06 17:30
Ankesa për burrin, këngëtarja kujton gjestin romantik: Këputi lule nga kopshti…/Ftesë në 5
02/06 17:30
Ftesë në 5,Rrëfimi gazetares,sakrificat e shtatzënisë dhe historia 3 dasmave,1 Qershor 2023, Pjesa 1
01/06 18:09
Ftesë në 5, Bledi Mane: Prisnim buzë Vjosës ç’do na “sillte” nga Greqia….. 1 Qershor 2023, Pjesa 2
01/06 18:08
Ftesë në 5, Alma Spathara: Turistet duhet t’i lene paratë pergjatë Vjoses, 1 Qershor 2023, Pjesa 3
01/06 18:08
Humbi 2 prindërit njëkohësisht, gazetarja e TCH mes lotësh: Të paktën ikën të lumtur/ Ftesë në 5
01/06 18:00
Një nga binjakët i hidhet në qafë, momenti emocionues nënë e bir/ Ftesë në 5
01/06 18:00
Kujtimet e fëmijërisë pranë Vjosës, Bledi Mane: Peshkonte Linda Rama/ Ftesë në 5
01/06 17:59
Video të tjera