E Diell

E diel, 15:30 - 19:30

Programi “E Diell” ka karakter argëtues, pak informativ, edukativ i cili në thelb nuk ka qëllim konkurues, por sjelljen përpara teleshikuesit shqiptar brenda dhe jashtë vendit një formë të re komunikimi përtej skemës së njohur apo moderimit “One man show”. Programi ka një spektrum të gjerë të çështjeve që do të përcjelle, duke i ndërthurur ato në rubrika të ndryshme që përfshijnë: shkencë, modë, çështje sociale, lojë dhe argëtim, sfida të shkurtra si nga të ftuar po ashtu edhe nga publiku vetë, politike, showbizz, humor, muzikë, vallezim, numra shpejtësie, femijë si dhe intervistat me të ftuarit që realizohen përpara një publiku live në studio.

Video

Episodi i plotë: E Diell 31 Maj 2020 Entertainment Show
31/05 18:46
Zaida e BB8, nëna e 15-vjeçarit të dhunuar: Do jem luftarake deri në fund “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:46
Gjithçka nuk dinit për Qendrën “Zonja e Këshillit të Mirë” “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:06
Wow!Ja studenti më “i moshuar” në auditorin e Universitetit Mesdhetar “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:04
Çfarë studenteje është në shkollë? Ja ana e panjohur e Nevina Shtyllës “E Diell”, 31 Mars 2020
31/05 18:04
Alesia Bami notere, pedagogët e UMSH sugjerojnë degët për moderatorët në “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:03
Mësimi online, pedagogu zbulon: Ja si e përballuam situatën me sukses në UMSH “E Diell”,31 Maj 2020
31/05 18:03
Kaq pranë fitores, motrat simpatike çudisin në Gjej Moshën “E Diell”, 31 Mars 2020
31/05 17:28
Tirana VS Partizani, habit Gaz Demi:Ja çfarë i thashë Refik Halilit “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
E zbulon Gaz Demi: Duan të më marrin Olsi Ramën, ja sa është çmimi… “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
Elton Deda: Jam bardheblu, ja himni i duhur për Tironën “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Rrëfehet Bledi Shkëmbi: Ja ofertat që kam marrë në kohën e koronës…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Alesia Bami këngëtare në studio! Ja çfarë thotë Elton Deda “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Video e Aleksandër Gjokës, komenton Elton Deda: Jam miku i tij por…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Batuta dhe bombë në merkato! Gaz Demi, Elton Deda dhe Bledi Shkembi në “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Video të tjera