Kush janë dy vajzat me biçikletë që “çmendën” njerëzit në rrugë (FOTO)
02/06 13:13
10 mrekullitë në tokë që nuk ka forcë njerëzore t’i shkatërrojë (FOTO)
02/06 12:57
Pa makijazh dhe pa filter, nuk do e besoni si duken femrat e famshme “ujë e sapun” (FOTO)
02/06 12:46
Vdekja e George Floyd në SHBA/ Policët, në gjunjë për solidaritet! (FOTO)
02/06 12:16
“Bëjnë ligjin”/ Njihuni me 10 vajzat më të gjata në botë (FOTO)
02/06 11:36
Kuvendi kërkon përjashtimin e gjyqtares Fatmira Hajdari: Ushtrimit të ndikimit të paligjshëm…ka miqësi familjare me ish-kryeministrin Sali Berisha
02/06 11:34
Çfarë po ndodh? FBI zbret në terren, SHBA bëhet gati për…
02/06 11:25
Nga Donald Trump tek Ivanka dhe Noami Campbell, del lista e të famshmëve të rrjetit të pedofilit Epstein
02/06 10:38
Keni kaluar një ditë të keqe? Pasi të shihni këto foto nuk do ankoheni kurrë më
02/06 09:09
“Çuditë” e pandemisë, këpucari krijon këpucët anti-Covid (FOTOT)
02/06 08:23
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
02/06 08:07
Shtypi i ditës, 02 Qershor 2020
02/06 07:56
Foto/ Protestat në SHBA, ushtria merr kontrollin e qyteteve
02/06 07:53
Durrës, gjendet i pajetë trupi i të riut sirian
02/06 07:22
Foto nën efektin e alkoolit/ Jashtë kontrollit! Jeta e natës e të rinjve britanikë
01/06 23:11
Po raportonte nga protesta, plumbi i gomës i gjuajtur nga polici verbon gazetaren në njërin sy
01/06 22:47
“Ishte një moment magjik”- Dy motra martohen me dy vëllezër binjakë…
01/06 21:59
Pitoni 3 metra i bën kapjen e mbytjes por ja si kaprolli i vogël shpëton mrekullisht
01/06 21:56
Të rinjtë britanikë sërish nën vëmendjen mediatike, djem dhe vajza përleshen masivisht mes tyre
01/06 21:28
George Floyd, vepra solidarizuese të artistëve pamorë në kujtim të viktimës së dhunës raciste
01/06 21:06
Vdekja e George Floyd: Industria e muzikës bën thirje për ndërprerje aktiviteti
01/06 20:21