Dita e Krenarisë, Elton Ilirjani jep mesazhin e fortë në mbështetje të LBT+
27/06 17:48
Momenti fatal kur makina ‘fluturon’ nga ura në lumë, humbi jetën 25-vjeçarja dhe djali i saj
27/06 16:34
Aksident i rëndë në Berat! Mjeti bie në lumë, vdes nëna bashkë me djalin 6 vjeç (Pamje)
27/06 15:07
Bojkotohen seancat gjyqësore në Lezhë, avokatët parashtrojnë kërkesat e tyre
27/06 13:14
Fansja bën atë që nuk e priste, emocione të mëdha për Getinjon (Foto)
26/06 17:49
“Dy mijë euro kremëra, ku i gjen lekët?” Përgjigjet Erjola Doçi, pas kritikave në rrjet
26/06 16:47
Erjola Doçi tregon ‘live’ si i kreh këmbët: Sa herë bëj dush…
26/06 16:20
Ledri në “A live night”: Sa herë jam bërë ‘bad guy’, kurrgjo mirë s’më ka dalë!
25/06 22:11
Makinat copë-copë/ Pamje nga aksidenti i rëndë në Kukës, mbetën të plagosur nëna me fëmijët
25/06 22:01
A live night/ Ledri rrëfen momentin kur mamaja e gjeti në dhomë duke dëgjuar hip hop
25/06 21:11
Gjykata e Kukësit vendosi ta lirojë nga burgu/ Momenti i arrestimit të Durakut në vitin 2019
25/06 17:26
Akuzohet për vrasjen makabre të një shtetaseje greke/ Gjykata e Kukësit vendos të lirojë nga burgu Burim Durakun
25/06 17:18
Reperja më e mirë shqiptare? Mc Mimo e thotë troç në “Më lër të flas”
24/06 23:07
Superstar në vitet 2000, G-Bani flet në “Më lër të flas” për raportin që kishte me vajzat
24/06 22:48
Donaldi ia thotë në sy Mr. Elvis: Babi na mbyllte në dhomë kur këndoje ti
24/06 22:20
Fiks Fare/ I vjedhin makinën, policia dhe prokuroria “në gjumë”/ Pas interesimit të Fiksit, gjendet automjeti, në kërkim autori
24/06 20:40
Bota përmes fotove/ Shumë të ndryshëm vetëm në një moment
24/06 18:12
Së bashku në pushimet e Ronaldos/ Georgina Rodrigues tregon momentet më të bukura nga rezidenca madhështore (Pamje)
24/06 17:10
Armë, thika e drogë/ Policia aksion në shkollat e Ferizajt
24/06 17:08
Artistja Hueyda El Saied nderohet me titullin “Mjeshtër i Madh”
24/06 14:43
“Luftë e ftohtë”/ Pique thyen heshtjen, nuk vonon hakmarrjen ndaj Shakirës
24/06 14:35
Shpëtimi dramatik i notares Anita Alvarez nga trajnerja e saj bën xhiron në rrjetet sociale
24/06 11:56
4 muaj luftë! Ekspozita për gazetarët e vrarë dhe të plagosur gjatë raportimit
24/06 11:51
Investigimi i Fiks Fare/ Ashensorët të pasigurt! ISHMT në 1429 ashensorë ka kontrolluar vetëm 336
23/06 20:40
Publikohet portreti i parë zyrtar i Kate dhe Princit William
23/06 18:09
Talebanët duan ndihmë! Mes krizës, duhet të përballojnë pasojat e tërmetit
23/06 12:53
Bën pompa në skenë, Aurela Gaçe: Është një brez që bën vetëm twerk
22/06 22:14
Një lidhje e re? Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza më pa me lot
22/06 21:50
U pushua nga puna pas denoncimit të Fiksit, çdo gjë ishte show, ‘ish punonjësi’ ende punon në morg
22/06 20:40
Bie qeveria e kryeministrit Petkov, Maqedonia e Veriut sërish ‘peng’ i Bullgarisë
22/06 19:35