Cherry on top

E premte, 21:00

Talk show ku do të diskutohet për temat më të nxehta të momentit, me personazhet më të dashur

Video

Bora nxjerr Donaldin nga vetja, veprimi i papritur për Heidin. Kush u pajtuan pas 4 vitesh?
12/04 23:00
E papritur! Përballen për herë të parë pas kunjave Anxhela Peristeri dhe Enxhi Nasufi
12/04 22:46
Doli kundër Luizit/ Enxhi Nasufi zbulon si përballoi gjithë “vrerin” në rrjete sociale
12/04 22:45
“Dinjiteti nuk blihet”, trondit Enxhi Nasufi: Kushti që më vendosën kur po kërkoja punë…
12/04 22:45
Anxhela Peristeri ftesë publike Donaldit dhe Romeos/ Ja pse nuk bashkëpunon me një femër…
12/04 22:30
Do t’ju habisë! Ja arsyeja pse Anxhela Peristeri nuk e poston në rrjete partnerin e saj
12/04 22:30
Bora dhe Donaldi zbulojnë kur do martohen/ Telefonata e papritur…
12/04 22:16
Donaldi ‘sikletos’ Borën! Defekti më i madh në jetën e tyre si çift…
12/04 22:15
Donaldi zbulon ndryshimin mes tij dhe Romeos në BBVIP/ Si do ishte Iliri përballë Eglës?
12/04 22:15
Donaldi “hap” mesazhet me mamin e Heidit, e telefonon LIVE në program…
12/04 22:15
Ilir Shaqiri flet për herë të parë pasi puthi vajzën në buzë/ Reagimi i bashkëshortes për tradhëtinë
12/04 21:46
Ilir Shaqiri rikthehet në Top Channel, ja me çfarë ka të bëjë projekti i ri
12/04 21:45
“Albi Nako s’ka shkëlqyer kurrë”,Iliri Shaqiri s’kursehet/Mes Donaldit&Romeos në BBV ja cilin zgjedh
12/04 21:45
“Një lumturi e madhe, por…”, Bora Zemani shuan njëherë e mirë zërat e shtatzënisë….
12/04 21:45
Habit Ilir Shaqiri: Vajzën do ta puthja në buzë deri para vdekjes dhe ka një arsye të fortë…
12/04 21:45
Video të tjera