Big Brother Albania Vip
Kualifikimi i Italisë ndryshonte të ardhmen e Chiellinit, mbrojtësi: Do isha tërhequr në vitin 2018
Balina komenton lidhjen Donald-Beatrix, momenti kur Semi qesh me ironi
“Ai i foli kitaristit kur aty ishte Triksa”, komentohet mes debatesh surpriza e Beatrixës natën e finales
Big Brother Albania Vip
“Sjellja e Donaldit me Triksën gjatë finales ishte e ftohtë”, komenti i opinionistit në studion e Big Brother VIP
“Bora ka rrezikuar shumë”, komenti i opinionistit në studion e Big Brother VIP
Puthja e famshme Bora-Donald/ Semi: Ajo dha sinjalin më të madh
“Kur të kam sharë unë ty serbisht?”/ Acarohen Big Mama dhe Antonela: As rruga mos më bashkoftë me ty
Big Brother Albania Vip
Gjesti i Semit ndaj Ilirit/ Balerini: Ne zihemi për Donaldin, veprimi ishte i ekzagjeruar
Përmendi historinë e tradhtisë të Ilirit, Einxhel zbuloi çfarë i tha vajzës së balerinit
Fifi largohet nga studio, debate të ashpra mes ish banorëve të BB Vip: Tani jemi çnjerëzor neve?
Fifit nuk i del inati me Arditit, i kërkon të mos flasë fare
Big Brother Albania Vip
Rikthehet debati për “shkopin”, Monika zbulon detaje që nuk i dinim: Erdhën mjekët, ja çfarë më tha Vëllai i Madh për Fifin
Debati i ashpër mes Arjolës dhe Fifit: Më ke bërë të ndihem keq
Fifi flet për marrëdhënien me Granitin: Më mirë të mos isha marrë fare…/ Momenti kur i kthehet Arditit: Harrova që je opinionist
Pse më ke ndejtur afër? Arditi i kthehet Fifit: E kam parë të nevojshme prej problemeve që ke pasur
Big Brother Albania Vip
Përballja e parë e Ilirit me Monikën/ Çfarë do të bënte aktorja ndryshe në “BBV”: Jam zhgënjyer…
“Do ishte tmerr nëse…”/ Fifi përplaset me Ilirin: E di ti çfarë kam thënë unë?
“Mu shkatërrua pritshmëria kur nuk pashë Emily”/ Iliri zbulon çfarë i tha Donaldi pasi fitoi Big Brother VIP
Ilir Shaqiri konfirmon: 50% të shumës së fituar do ja dhurojë “Fondacionit Dritan Hoxha”
Big Brother Albania Vip
Siguria e Ilirit dhe paqartësia e Donaldit në dashuri, Grida Duma analizon dy protagonistët e “BBV”
Do të predikonte brenda shtëpisë së “BBV”? Pastori: Më kanë ftuar të jem konkurrent
Ilir Shaqiri flet për përballjet me Donaldin: E zgjodha rivalin tim! Unë kur isha 26 vjeç, nuk kisha nevojë për Big Brother
Grida Duma për Ilir Shaqirin: Ka thirrje të brendshme egoizmi të tregojë se kush është
Big Brother Albania Vip
Artur Zheji: Big Brother, triumf i anti-politikës. Nuk e imagjinoja dot këtë debat
“Dëshpëruese që një artist të shkojë në BBV për të promovuar vlerat”/ Ilir Shaqiri replikon me Ema Andrean
“Hynë dhe në shtratin e njerëzve”/ Pastori Akil Pano komenton fenomenin “Big Brother VIP”
Fenomeni “Big Brother VIP”, Grida Duma: Shqipëria po kërkon fjalën e vërtetë. Komenti i saj për fitoren e Ilirit
Big Brother Albania Vip
“Ai ka moshën e djalit tim”, Iliri flet për herë të parë për përplasjet me Donaldin
Fitues i Big Brother Vip, flet për herë të parë Ilir Shaqiri: Ja si kanë qenë ditët e mia jashtë shtëpisë
Big Brother VIP 2/ Eduart Grishaj tregon se kush do të jetë pjesë