Big Brother Albania Vip
Emrat e përfolur që do të jenë në BBV3 bazuar në shenjën e horoskopit do të kenë këtë ecuri…
Emrat e rinj të përfolur së fundmi për të qenë pjesë e “BBV3″
BBV3 ngjall kureshtjen e publikut!
Big Brother Albania Vip
“Big Brother VIP Albania 3” shumë pranë nisjes! Dritat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri do të ndizen në Janar
Zyrtare! Ja kur nis “Big Brother Vip 3”
Performanca e Vis Pupës provokon të qeshura! Iliri: Kjo salca jote mirë, problemi është tenxherja
Alarm në Palermo, zjarri në grumbullimin e mbeturinave ndot ajrin
Big Brother Albania Vip
Debat i ashpër mes Oltës dhe Ronaldos: Mos guxo të diskutosh arsyen e daljes sime nga “BBV”! Ndërhyn Luizi
Debat i fortë mes ish-banorëve/ Gerti: Të urren gjysma e Shqipërisë! Olta: Për mua ka pasur protesta!
Afrimiteti me Jorin/ Olta: Nëse Kiara nuk do rifutej në shtëpi, do të lindte diçka! Luizi e kishte qejf
Publiku i doli kundër pasi bllokoi Kiarën në lavaman, Luizi: Faji ishte i saj për mënyrën si reagoi!
Big Brother Albania Vip
A beson te dashuria mes Luizit dhe Kiarës? Efi: Dasma m’u duk hap i nxituar
Kiara dhe Luizi tregojnë si nisi dashuria për njëri-tjetrin/ Olta i drejtohet moderatores: Vazhdoj të mendoj se ai nuk është për ty
Rikthimi në BBV, Kiara: Doja të rregulloja gabimet! Luizi: Më bëri përshtypje edhe mua sjellja e saj
Jurgena e Instagramit, Luizi tregon për njohjen që kanë pasur jashtë: Kemi dalë dy-tre herë
Big Brother Albania Vip
“Dea Mishel je një shembull për shumë vajza”, Efi i thotë të gjitha nga finalja deri te Kiara-Luiz
Habit babai i Kiarës pas dasmës: E kam prerë biletën të iki që nesër, s’dua t’i rri nëpër…
Gjyshja e Kiarës para dasmës: I kam bërë Luizit tasqebap, e ka në frigorifer
“Do ndodhë natën e martesës”, Kiara Tito flet pak minuta para dasmës: Kam bërë dhe pajën…
Big Brother Albania Vip
“Si guxon ti, t’i biesh me shpullë ‘luanit”? Kejvina thyen heshtjen/ “Me Kristin nëse na lë Berti do…”
Ronaldo Sharka bën deklaratën bombë për njërën nga banoret: Do të bëhet Elvana Gjata, por…
Habit Zhaklina Lekatari: Ka qenë e vështirë, kam pasur përplasje me familjarët e Kiarës…
Deklarata e fortë e Arbër Hajdarit për Kiara Titon: Ma ka ‘nxirë’, nuk më jepte argumentet që…
Big Brother Albania Vip
Habit Luizi me porosinë që i jep Kiarës: Mos shko tek okulisti sepse do pendohesh që…
Luiz Ejlli shpallet fitues i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”
Sonte finalja e Big Brother VIP! Producentja Sara Hoxha zbulon detaje: Do t’ju mbajë të mbërthyer pas ekranit
Një finale madhështore, ja ku mund të ndiqni ekskluzivisht spektaklin e sotëm të Big Brother VIP 2
Big Brother Albania Vip
Sonte finalja e madhe e “BBV2”, producentja Sara Hoxha konfirmon edhe “BBV3”!
Sonte finalja e Big Brother VIP, show surprizë për shpalljen e fituesit
Sot finalja e madhe e Big Brother Vip! Kush do ta fitojë mes Luizit, Efit, Dea Mishel dhe Kristit?